Сертифікаціязгідно вимог FSC®

З метою приведення лісового господарства Сторожинеччини у відповідність до міжнародних стандартів, вдосконалення існуючої системи управління лісовим господарством, створення кращих можливостей для продажу лісової продукції, незалежною аудиторською компанією „SGS” в 2013 році на підприємстві було проведено сертифікацію лісів, оцінку відповідності ведення лісового господарства в лісах підприємства критеріям та принципам FSC (ForestStewardshipCouncil®) та отримано сертифікат (код сертифіката SGS-FM/COC-010059, код ліцензії FSC-C119106).
Сертифікація (вручення свідоцтва) – це незалежна оцінка діяльності організації за погодженими міжнародними стандартами. Вимоги стандарту FSC стосуються екологічного, соціального та економічного впливів лісового контролю. Відповідність вимогам оцінюється сертифікаційними органами. „SGS” є сертифікаційним органом, який має акредитацію FSC. Це означає, що продукція взята з лісів, сертифікованих „SGS” може мати торгівельний знак FSC
Принципи та критерії FSCзастосовуються відповідно до національних і міжнародних законодавчих та нормативних актів. Вимоги стандартів FSC покликані не відмінювати, а скоріше доповнювати правила та ініціативи з ведення лісового господарства, забезпечивши відповідальне лісокористування в усьому світі.
Завдання лісової сертифікації:
Завдання FSC(ForestStewardshipCouncil)  включають ведення просвітницької діяльності, спрямованої на усвідомлення громадськістю важливості:
удосконалення ведення лісового господарства;
сприяння найбільш повному й ефективному використанню лісових ресурсів;
недопущення надмірного лісокористування.
Переваги лісової сертифікації:
Серед переваг, які ми отримуємо є:
незалежна гарантія для клієнтів-покупців, посередників та інвесторів;
вихід на ринки інших держав, які використовують виключно деревну продукцію з сертифікованих лісів;
демонстрація запровадження найкращої практики в управлінні лісовим господарством.
 
З липня 2017ру ДП « Сторожинецький лісгосп»запроваджено систему ланцюга постачання FSC відповідно до вимог міжнародного стандарту FSC-STD-40-004 V3-0 та отримано сертифікат SGS-СОС-011081(код ліцензії FSC-C136279) на продукцію власної переробки(виготовлення пиломатеріалів обрізних, необрізних, пиляних заготовок, дров колотих, деревини у вигляді тріски або частин та інше).Тепер ми маємо можливістьпоставки продукції переробки як FSC 100%з використанням торгового знаку FSC.