28.05.2019 09:38 - давність новини: 1 р.
Автор:  Прес-служба ДП «Сторожинецьке ЛГ»

Поважний міжнародний форумі з питань охорони праці врахував пропозиції українських спеціалістів

Провідний інженер з охорони праці нашого лісгоспу Іван Лазоренко у складі урядової делегації України взяв участь в урочистих заходах з нагоди столітнього ювілею Міжнародної організації праці. Урочистості відбулися у штаб-квартирі МОП, що знаходиться у столиці Швейцарії – Женеві. 
Україну також представляли головний спеціаліст Державного агентства лісових ресурсів Андрій Мусійовський та головний спеціаліст з Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Степанишин. У кожного з названих представників з України – більш ніж 20-річний досвід роботи у сфері охорони праці в лісовій галузі, є чим поділитися з іншими учасниками зібрання. 
«Це дуже велика честь представляти нашу державу, зокрема лісогосподарську галузь, на такому поважному міжнародному форумі, – зазначає Іван Лазоренко. – На ювілейне засідання приїхали представники більше 40 країн – членів МОП. Відбувся обмін досвідом, обговорення нагальних проблем охорони праці. У кожної країни – свої виклики. Проте лісове господарство залишається у всьому світі однією з найризикованіших виробничих сфер діяльності. Наша делегація подала свої пропозиції щодо вирішення нагальних питань галузі. Нас почули. Всі наші пропозиції враховано у підсумкових документах форуму». 
Секторальна зустріч «Сприяння гідній праці безпеці та охороні здоров’я в лісовому господарстві» об’єднала більше 120 учасників засідання. Акцент у виступах зроблено на виконанні конвенцій та директив МОП з безпеки та гігієни праці. Наголошували також на необхідності забезпечити ефективний тристоронній діалог між роботодавцями, профспілками і органами влади для організації безпечної роботи представників усіх спеціальностей, задіяних у лісовому господарстві.  
Приємно зазначити, що нашій делегації, яку очолював Андрій Йосипович Мусійовський, за плідну роботу і активну участь у форумі висловив подяку особисто Генеральний секретар МОП Тоні Мур. Він закликав Україну до співпраці, до обміну інформацією і напрацюваннями у питаннях охорони праці і безпеки виробництва.
 
На фото: делегація з України під час роботи секторальної зустрічі у штаб-квартирі Міжнародної організації праці, Женева.