23.07.2020 16:50 - давність новини: 18 дн.
Автор:  Пресслужба ДП «Сторожинецький лісгосп»

Розпочались польові роботи лісовпорядної експедиції.

Ведення лісового господарства повинно базуватись на об’єктивній інформації про стан лісового фонду підприємства з детальною лісівничо-таксаційною характеристикою кожного виділу лісгоспу. З цією метою, з періодичністю раз на 10 років ВО «Укрдержліспроект» відряджає експедиції на лісогосподарські підприємства України.

Інженери таксатори Київської лісовпорядної експедиції розпочали нещодавно свою роботу у лісництвах ДП «Сторожинецький лісгосп». Відбулась виробнича нарада лісовпорядників експедиції з керівництвом підприємства та його підрозділів. Протягом наступних місяців буде обстежено майже 40 тис. га території підприємства. Результатом лісовпорядкування має стати новий «Проект організації і розвитку лісового господарства» для ДП «Сторожинецький лісгосп» з визначеними обсягами і видами необхідних заходів по кожній ділянці лісового фонду.

 Всі ці заходи розраховуються за затвердженими методиками з використанням спеціального програмного забезпечення та є науково-обгрунтованими.  Надалі проект погоджує Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України. Оскільки в Україні проводиться безперервне лісовпорядкування, щороку вносяться  дані про вже виконанні заходи  та зміни.