31.07.2019 08:10 - давність новини: 301 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Сторожинецьке ЛГ»

Сторожинецькі лісівники підготували подарунок усім, хто подорожує Підгір’ям

Ще один рекреаційний майданчик з’явиться незабаром на території лісфонду ДП «Сторожинецьке ЛГ».
Побудували його працівники Буденецького лісництва на узвишші обіч автомобільної траси державного значення, що веде до Красноїльська. 
Зручні і красиві альтанки дозволять дорослим накрити стіл і спокійно перепочити у автоподорожі на свіжому повітрі серед красивих краєвидів. А дитячий куточок з гіркою буде до вподоби малечі розім’ятися в дорозі у цікавій грі.
«Ми потурбувалися про наших краян, гостей Буковини, щоб автомобільні переїзди були для них комфортними. Сподіваємося, що відвідувачі нового рекреаційного майданчику у відповідь будуть шанобливо ставитися до нашої праці, забезпечать на місці свого відпочинку цілковиту чистоту і порядок», – каже лісничий Борис Токарюк, який виступив ініціатором зведення ще одного придорожнього відпочинкового комплексу. 
«Загалом у лісфонді нашого лісгоспу, в кожному лісництві є більше тридцяти таких упорядкованих місць для туристів, любителів активного відпочинку, грибників, де можна перепочити, сховатися від негоди, – розповідає головний лісничий Сторожинецького ЛГ Василь Романюк. – Ми їх влаштовуємо біля лісових доріг, вибираємо найкращі мальовничі місця, щоб усі бачили неповторну красу нашого Строжинецького краю».  

Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин