17.04.2020 12:23 - давність новини: 77 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Сторожинецьке ЛГ»

Сторожинецький лісгосп передав тисячу сіянців дерев на озеленення міст і сіл Підгір’я

Гірські лісництва Сторожинецького лісгоспу завершують лісокультурну кампанію-2020. А отже лісогосподарське підприємство може в цілому прозвітувати про її результати.

«При лісозаготівлі ми здавна орієнтуємося на поступові рубки. Це дозволяє нам досягти якісного природного поновлення деревостанів. Цього року під природним поновленням охоплено 214 гектарів свіжих зрубів, – розповідає головний лісничий Сторожинецького лісгоспу, заслужений лісівник України Василь Романюк. – Але для відмінного відновлення лісів ми уже провели на площі у 54 гектари введення невистачаючих порід».  

Сторожинецькі лісівники доповнили також минулорічні посадки на 20 гектарах. Посадили 4,5 гектари лісових культур.

У відповідності до затверджених проектів лісовідновлення, висаджували в основному дуб звичайний, ялицю білу, а також модрину європейську.

Усі сіянці – з розсадників, які є у кожному лісництві, де лісівники вирощують якісний посадковий матеріал.

Але не тільки за ліси турбуються працівники Сторожинецького лісгоспу.

«Наше підприємство виділило цього року близько тисячі саджанців дуба червоного, клена-явора, ялини європейської, інших лісових порід зі своїх розсадників для озеленення населених пунктів Сторожинецької ОТГ, – зазначає Василь Романюк. – Молоді деревця приживаються у парках і скверах».

Так, у парку ім. Федьковича, що у Сторожинці, з ініціативи Сторожинецької міськради почали висаджувати дубову алею (на фото).