19.02.2020 11:46 - давність новини: 44 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Сторожинецьке ЛГ»

Вадима Яковишина обрали секретарем Чернівецького обласного осередку Товариства лісівників України. Вітаємо!

Відбулися звітно-виборчі збори Чернівецької обласної організації Товариства лісівників України, у яких, окрім голів первинних організацій, взяли також участь керівники Чернівецького обласного управління лісового господарства та лісгоспів краю. 
Голова Чернівецької обласної організації Товариства Лісівників України Роман Череватий у своєму виступі зазначив, що лісова галузь сьогодні як ніколи потребує згуртованої та злагодженої роботи, фахового вирішення проблем, виважених рішень задля подальшого розвитку. Роман Іванович подякував усім присутнім за співпрацю і розуміння.
Учасники зборів визнали роботу обласної організації за завітний період задовільною.  
Головою буковинського осередку ТЛУ обрано начальника відділу лісового господарства та мисливства Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Володимира Пилип’юка. А секретарем став інженер лісових культур нашого лісгоспу Вадим Яковишин. 
Володимир Миколайович розповів про основні напрямки роботи та здобутки обласаного осередку Товариства лісівників. «Обласна організація постійно взаємодіє зі структурними підрозділами лісогосподарських підприємств. Активно співпрацює з екологічними громадськими організаціями, сприяє формуванню позитивного іміджу лісівників. Члени організації виконують завдання щодо виховання молодого покоління, всіляко взаємодіють із шкільними лісництвами, передаючи свій професійний досвід», - зазначив Володимир Пилип’юк.
Підбиваючи підсумки засідання, начальник Чернівецького ОУЛМГ Василь Гончар висловив сподівання, що робота обласної організації набиратиме обертів і буде не менш активною за попередні роки.
Чернівецька обласна організація ТЛУ нараховує 1119 членів товариства, які об’єднані в 14 первинних організацій. 
 
ДОВІДКОВО.
Вадим Михайлович Яковишин народився в м. Сторожинець Чернівецької області. У 2006 році з відзнакою закінчив Сторожинецький лісовий коледж, отримав спеціальність молодший спеціаліст лісового господарства. З 2006-2009 рр. навчання на денному відділені лісогосподарського факультету НАУ (НУБіП України), отримав освітній рівень магістр лісового і садово-паркового господарства. У 2010 році почав працювати у ДП «Сторожинецький лісгосп»  на посаді інженера охорони і захисту лісу. В цьому ж році розпочав навчання на денному відділені  аспірантури Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НУБіП України. У 2013 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Протиерозійна стійкість буково-ялицевих насаджень Буковинського Передкарпаття». 
З 2013 року працює в ДП «Сторожинецький лісгосп» на посаді інженера лісових культур та викладає на кафедрі ботаніки, лісового та садово-паркового господарства ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин