27.12.2018 08:18 - давність новини: 1 р.

Володимиру Зіновійовичу Сенику – наші щирі привітання!

Головний інженер ДП «Сторожинецьке ЛГ» Володимир Зіновійович Сеник відзначив славний 60-річний ювілей. 
Життєвий шлях у 33 роки присвячений роботі у Сторожинецькому лісгоспі. 
За вагомі досягнення у виконанні важливих виробничих завдань Володимир Зіновійович нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України, грамотою управління МНС України у Чернівецькій області, іменним годинником Голови Держлісагентства України, іншими грамотами та відзнаками.
Ми щиро вітаємо нашого головного інженера підприємства з ювілеєм! 
Щастя Вам і добра на многі літа, дорогий Володимире Зіновійовичу!
 
 
ГОЛОВНИЙ – ЗНАЧИТЬ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ 
 
Газета «Відродження», автор Петро КИРСТЮК
 
Стаж роботи Володимира Сеника в лісовій галузі понад 30 років. А розпочав він свою трудову діяльність у 1981 році інженером-технологом меблевого цеху тодішнього «Сторожинецького лісокомбінату» після закінчення Львівського лісотехнічного інституту.
Керівництво лісгоспу знало Володимира Зіновійовича як здібного фахівця і організатора, тому з травня 2003 року його призначили головним інженером, і от уже понад 15 років він на цій відповідальній посаді, бо коли директор у відпустці чи у відрядженні, то його обов’язки виконує головний інженер.  
Роботи у головного дуже багато. Це передусім організація виробничого процесу лісозаготівель, переробка деревини, втілення у виробництво нових технологій. А ще техніка, різноманітні механізми, станки, дороги і багато інших питань життєдіяльності підприємства. За роки роботи знає по імені та по батькові чи не кожного працюючого. 
За останні роки лісгосп у рамках технічного переоснащення закуповує обладнання та збільшує обсяг переробки. Якщо в 2016 році переробили 12 тис. м3 деревини, то в 2017 – 18,2 тис. м3, а це і ріст заробітної плати, і відрахування в бюджет. 
За 2007-2018 роки у лісгоспі збудовано 25,2 км доріг з твердим покриттям, що не так просто робиться в наш час. Скільки часу витратив, стукаючи у двері чиновників та природоохоронних інспекцій, аби дістати дозвіл на проведення русло-регулюючих робіт на р. Сірет. Але свого досяг, бо як будувати дорогу без гравію. Мати свій гравій – це значне зменшення затрат на будівництво. 
Поважають Володимира Зіновійовича в колективі. Не раз чути: «А де наш головний?». Наш – це шана і повага, бо знають, що принциповий, якщо розпочинає якусь справу, то доводить до кінця. Бере участь у засіданнях оперативно-громадського контролю з охорони праці. 
За сумлінну роботу нагороджений грамотами ЧОУЛМГ, обкому галузевої профспілки, президії обласної профспілки, дирекції лісгоспу. До дня працівника лісу цього року отримав грамоту Верховної Ради та грамоту ЦК профспілки лісівників. 
Володимир Сеник не любить вихвалятися своїми здобутками. «Я виконую обов’язки, покладені на мене, і нічого тут особливого немає», – сказав у розмові.
Спортивної статури, він завжди поспішає у виробничих справах, і в службовому кабінеті його можна застати хіба що ранком. 
16 грудня Володимир Зіновійович святкував своє перше 60-річчя. Колектив лісгоспу, колеги та друзі щиро вітають його з ЮВІЛЕЄМ! Бажають міцного здоров’я, успіхів у роботі, родинного затишку і Божого благословення!

Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин