Наступна новина > < Попередня новина
27.10.2021 19:55 - давність новини: 88 дн. Категорія: Зелена країна, Загальні новини
Автор:  Пресслужба ДП «Сторожинецьке лісове господарство»

Акція «Створюємо ліси разом» крокує Сторожинеччиною!

Вже четвертий тиждень поспіль на Сторожинеччині проходять заходи акції Держлісагентства України «Створюємо ліси разом» в рамках екологічної ініціативи Президента «Зелена країна».

За цей час місцевими лісоводами спільно з представниками місцевої влади, громадськості, учнівської молоді висаджено вже 28 тис. дерев хвойних та листяних порід.

 Минулого тижня заходи з створення нових лісів та лісовідновлення відбулися у Красноїльському, Жадівському, Сторожинецькому та Верхньопетрівецькому лісництвах.

 У Красноїльському лісництві в акції взяли участь учні місцевого ліцею ім.А.Ільського. Для більшості присутніх створення лісових культур вже справа добре знайома. Тож прослухавши обов’язковий інструктаж лісничого Миколи ГРИНЧУКА, всі дружно взялися до роботи. Ліцеїсти вміло допомагали лісівникам висаджувати лісоутворюючі породи.

 Учні опорного закладу Старожадівський ліцей зробили свій внесок в озеленення країни – спільно з лісоводами вони висаджували ліс у 27 кварталі Жадівського лісництва. Як повідомив лісничий цього структурного підрозділу ДП «Сторожинецьке лісове господарсво» Михайло РИБАК, на території лісництва цими днями було  створено нові насадження на площі більше ніж 1 гектар.

 Лісівниками Сторожинецького лісництва  спільно з місцевими жителями  було висаджено більше ніж 3 тис. дерев  у 25 кварталі. А зелені масиви Верхньопетрівецького лісництва поповнили ще пів гектара нових лісів.

 Загалом з першого жовтня у держлісфонді ДП «Сторожинецьке лісове господарство» висаджено вже майже 5 гектарів нових лісових масивів.

 


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин