Наступна новина > < Попередня новина
31.07.2021 18:53 - давність новини: 51 дн. Категорія: ЗМІ про нас
Автор:  Людмила ФЕДЮК Газета «Карпати»

Будівництво лісових доріг – у пріоритеті

Лісові дороги у горах часто стають головними не тільки для лісівників, а й горян, які проживають високо в Карпатах. Тому питання їхнього будівництва, утримання та експлуатації обговорювали на виїзній нараді, що відбулася 15 липня на базі ДП «Путильський лісгосп». Робочу зустріч із представниками лісових господарств краю та гостями очолив заступник начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Чебан.

На початку 2021 року лісівники Буковини запланували, скільки кілометрів лісових доріг до кінця року кожне лісове господарство має відновити. Проте, через природні причини відсоток виконання завдання станом на сьогодні – невисокий. Як зазначив директор ДП «Путильський лісгосп» Василь Слижук, їхньому підприємству вдалося виконати 26 % від загального плану. На роботи витрачено 1685 тис. грн за шість місяців цього року. Для порівняння Василь Васильович навів дані за попередні роки. Так у 2020 році на утримання та відновлення лісових доріг витратили 2 млн 820 тис. грн, у 2019 – 3 млн 265 тис. грн, у 2018 – 4 млн 496 тис. грн.
Нині на балансі лісгоспу знаходиться 201 кілометр лісових доріг. І як підкреслює директор, важливим є не тільки будівництво нових доріг, а й утримання наявних. Бо якщо лісову дорогу 3-4 роки не ремонтувати, то в подальшому вона буде непридатна для експлуатації. Велике значення має якість робіт, яка залежить не тільки від працівників, а й техніки. Нині у лісовому господарстві є три екскаватори, чотири важкі бульдозери, п’ять самоскидів. Так що маємо чим працювати, і це додає впевненості в тому, що дорожня інфраструктура підприємства буде розвиватися.
За півроку на Буковині відремонтували 64 кілометри шляхів
Ситуацію щодо відновлення лісових доріг в цілому по лісових господарствах Чернівецької області проаналізував завідувач сектору технічної політики та використання лісових ресурсів ЧОУЛМГ Олександр Москалюк. Картина виглядає так: з 136,2 кілометра доріг, ремонт яких заплановано на цей рік за кошти держлісгоспів, відремонтовано 64 кілометри. Берегометське лісомисливське господарство із 94 км відновило 49 км, ДП «Путильський лісгосп» - із 13 км – 3,5 км, Сторожинецький лісгосп – із 13,8 км – 5,5 км, Хотинський – із 5 км – жодного, Сокирянський – із 0,4 км – 0,2 км, а Чернівецький – із 10 км – 5,5 км. Наголосив доповідач і на тому, що вся техніка, яка є у розпорядженнях лісгоспів, має використовуватися ефективно. А мінімальний коефіцієнт використання техніки має складати не менше 0,58 %.
Разом із тим Олександр Москалюк відзначив, що за останні роки значно зросли обсяги будівництва лісових доріг та фінансування на їхнє утримання. Тож тепер лісові дороги прокладають у найвіддаленіші куточки гір, що важливо не тільки для ведення лісового господарства. У разі виникнення лісової пожежі чи інших надзвичайних ситуацій спеціальна техніка зможе безперешкодно дістатися до місця події.
На часі оцифрування лісових доріг
Тему лісових доріг продовжив перший заступник директора з наукової роботи Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва Володимир Коржов. Він зазначив, що сьогодні 90% обсягів заготовленої деревини в Українських Карпатах транспортується трелювальною технікою чи кіньми. На відміну від європейських країн (Чехії, Австрії), де на кожні 100 гектарів лісу є 1,5-2 км лісової дороги, у нас цей показник у 3-4 рази менший. Тож маємо сьогодні цілком законну мережу волоків, які утворюються після трелювання деревини у горах. Вони все більше розгалужуються, що не найкращим чином позначається на самих горах. Не кажучи вже про техніку, яка швидше виходить з ладу, бо опір руху на одну тонну вантажу у кілька разів вищий, аніж при їзді по твердому покритті. Чим менша площа лісосіки, тим більше волоків потрібно, щоб вивезти лісодеревину. Для того, щоб не було потреби у волоках, мусимо будувати лісові дороги – якісні, надійні.
Будівництво передбачає сучасний комплексний підхід, включаючи зони відпочинку, туристичні маршрути. Для того, щоб можна було дізнатися про кожну дорогу, її особливості та стан, лісівники цього року розпочнуть оцифровувати дороги. Це буде окрема база даних з паспортизацією кожної лісової дороги із мережі підвідомчих шляхів.
Дорога через Джогул матиме рекреаційне значення
Зважаючи на туристичний потенціал памірських куполів, на нараді директор ДП СЛАП «Карпатський ДСЛ» Юрій Чорняк отримав доручення – розпочати проектування та будівництво відрізку дороги через перевал Джогул – від Шепота до Верхнього Ялівця. Це трохи більше, ніж три з половиною кілометри дороги, будівництво якої дозволить туристам та гостям краю відвідувати Памір та інші гірські вершини Карпат.
Підводячи підсумки, заступник начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Чебан наголосив, що успіх будівництва лісових доріг залежить від тісної співпраці з органами місцевого самоврядування, керівниками громад, на території яких розташовуються лісові масиви з дорогами.

Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин