Наступна новина > < Попередня новина
16.07.2021 07:37 - давність новини: 66 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба ДП «Сторожинецьке лісове господарство»

Бухгалтерська служба ДП «Сторожинецьке лісове господарство» - колектив умілих фахівців.

І сьогодні в День професійні свята, і щодня отримують щирі шанування за відповідальність і сумлінну працю колег, що займаються веденням чіткого бухгалтерського обліку підприємства. У їх обов’язках – жодних дрібниць і ні хвилини спокою. Фінансисти лісгоспу постійно забезпечують глибокий аналіз можливостей і потенціалу підприємства, вносять свій величезний вклад у постійний розвиток підприємства. Завдяки їх сумлінню кожна копійка «працює» на перспективу, співробітники відчувають турботу про них.

Досвідчений та вмілий колектив бухгалтерів вже майже чверть століття очолює Інна ГІМІНЧУК.  Поряд з 18 жінками працює і бухгалтер Верхньопетрівецького лісництва Юрій ФЕДОРЧАК. Поруч з мудрими  фахівцями такими як Олена ПАНЦИР та Аспазія ЛАКУСТА набираються досвіду та вмінь зовсім молоді, зокрема, бухгалтер Сторожинецького лісництва Лілія БРАТКЕВИЧ.

Їх професія вимагає бути універсальним фахівцем, який прагне до всебічного розвитку, завжди тримає руку на пульсі змін, що відбуваються у сфері бухгалтерського обліку, орієнтуються у чинному законодавстві. Без перебільшення можна зазначити, що бухгалтерська служба  є центральним механізмом у діяльності лісгоспу. Від їх чіткої та безперебійної роботи залежить оплата платіжних рахунків на матеріально-технічне оснащення, зарплата працівників, своєчасне надання звітності, контроль за ефективним використанням матеріальних, трудових і фінансових ресурсів.

Інколи вважається, що бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Так, робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу. Нерідко доводиться затримуватися на роботі, аби завершити всі справи до кінця.

Директор ДП «Сторожинецьке лісове господарство» Роман ПРИКАЗКА та колектив підприємства вітає всіх своїх бухгалтерів з професійним святом. Хай професія радує благополуччям, робота приносить задоволення, колеги цінують за важливість праці, а всі заслуги будуть враховані. Будьте щасливі, кохані, обдаровані долею, винагороджені добротою. Хай життєвий баланс Ваших найзаповітніших бажань завжди повністю збігається з розміром Ваших матеріальних і фізичних можливостей, доходи постійно перевищують витрати, любов з кожним днем тільки примножується, а щастя з кожною хвилиною тільки додається!


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин