23.09.2019 09:57 - давність новини: 285 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Сторожинецьке ЛГ»

Буковинець Василь ГОНЧАР очолив ЧОУЛМГ

Представлено нового начальника ЧОУЛМГ. Ним став буковинець Василь Гончар, який до цього працював директором ДП «Сокирянське ЛГ».
«Василь Борисович – фахівець, який добре знає свою справу, пройшов усі етапи діяльності у лісовій галузі, - зазначив заступник голови ДАЛРУ Володимир Бондар, який разом з Віктором Сахнюком, попередником Василя Гончара, особисто прибув на представлення нового керівника обласного лісового управління перед обласною владою, колективом управління, директорами лісогосподарських підприємств області. 
Керівник ДАЛРУ наголосив на необхідності співпраці лісівників з органами влади усіх рівнів, щоб привертати їхню увагу до проблем галузі.
«Чернівецька область це край, де готові тісно співпрацювати», - сказав у відповідь в.о. голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк.   
«Вірю в те, що з призначенням Василя Борисовича буде зростати авторитет лісівників Буковини, – зазначив у своєму виступі голова Чернівецької облради Іван Мунтян. – Багатий лісовий ресурс, безумовно, повинен працювати на економічний розвиток регіону». 
У свою чергу Василь Гончар подякував усім присутнім за довіру, а також висловив сподівання на підтримку і співпрацю з боку керівників лісогосподарських підприємств і з боку влади області. «Намагатимусь робити все необхідне для підвищення авторитету лісівників, щоб ми з вами достойно несли високе звання лісівника Буковини», - наголосив начальник Чернівецького ОУЛМГ. 
      У свою чергу, Василь Гончар подякував усім присутнім за довіру, а також висловив сподівання на підтримку та співпрацю як збоку керівників лісогосподарських підприємств, так і збоку влади області. «Перед лісовою галуззю Буковини і України в цілому на сьогодні стоїть багато завдань та цілей. Кожен керівник підприємства і кожен працівник є тим гвинтом, який рухає великий потужний механізм нашої галузі. Я намагатимусь зробити все необхідне для підвищення авторитету лісівників, щоб ми з вами достойно несли високе звання лісівника Буковини», - наголосив він. За інформацією Чернівецького ОУЛМГ