Наступна новина > < Попередня новина
15.09.2020 10:59 - давність новини: 4 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Чернівецької обласної організації Товариства лісівників України

До онкохворих дітей з подарунками

Напередодні Дня працівників лісу начальник Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василь Гончар спільно з головою обласної організації Товариства лісівників України Володимиром Пилип’юком відвідали онкологічне відділення Чернівецької обласної дитячої лікарні.

Звичайно, через карантинні заходи лісівники не мали змоги особисто поспілкуватись з маленькими пацієнтами, однак через завідуючого відділенням Михайла Гнатюка передали діткам подарунок – сучасний смарт телевізор «Самсунг».

«Ми разом з обласною організацією Товариства лісівників України започатковуємо традицію приходити “в гості” до онкохворих дітей.  Цього разу із собою принесли телевізор, потребу в такій техніці озвучив на- передодні завідуючий відділенням. Насправді, ми хочемо подарувати хоч невелику радість пацієнтам, допомогти їм почуватися менш самотніми. Взагалі, ці дітки постійно чекають на відвідувачів та щиро радіють подарункам. Увага їм потрібна, як нікому», - зазначив Василь ГОНЧАР.

За кілька днів до цього цінний подарунок від Товариства лісівників Чернівецької області було вручено майстру виробничої дільниці Сторожинецького держлісгоспу  Сергію Сокирці, для його доньки – дитини з особливими потребами. Новий планшет допоможе дівчинці у навчанні в умовах карантину.

«Незалежно від того, хворі вони чи ні, діти залишаються дітьми. Важливо, щоб їм було цікаво, щоб вони могли відволіктися, отримували нову інформацію, відчували себе повноцінними. А нам приємно дарувати подарунки. Хочу зауважити, що вся техніка, яка була передана дітям, придбана за рахунок добровільних внесків лісівників до Чернівецької обласної організації Товариства лісівників України. І надалі ми приділятимемо увагу дітям з особливими потребами», - повідомив Володимир Пилипюк.


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин