Наступна новина > < Попередня новина
27.09.2021 11:20 - давність новини: 18 дн. Категорія: Загальні новини, Зелена країна
Автор:  Пресслужба ДП «Сторожинецьке лісове господарство»

Долучитися до масштабної еко-ініціативи і висадити ліс може кожен житель Сторожинеччини!

ДП «Сторожинецьке лісове господарство» в повному обсязі готове до проведення цьогорічної акції «Створюємо ліси разом» та запрошує всіх охочих взяти активну участь у запланованих заходах. Основні завдання та етапи осінньої висадки дерев нещодавно були проаналізовані на зборах працівників трудового колективу та оприлюднені на офіційному сайті підприємства.

Впродовж жовтня-листопада  2021 року  на Сторожинеччині буде відтворено лісові насадження у Верхньопетрівецькому, Красноїльському, Жадівському та Будинецькому лісництвах. Заручившись підтримкою громадськості, вихованців шкільних лісництв лісоводи планують висадити два гектари лісових культур, а на інших ділянка провести заходи з сприяння природному поновленню лісу.

В цей ж період відбудуться лекції «під відкритими небом» з учнями Чудейського шкільного лісництва та Жадівського НВК. Школярі відвідають лісові розсадники, власноруч готуватимуть саджанці та сіянці до висадки.

Відтак запрошуємо органи місцевого самоврядування, територіальні громади долучитися до озеленення територій шкіл, прибудинкових територій, дитячих садків, створення парків, скверів, алей. У розпорядженні ДП «Стророжинецьке лісове господарство» є достатня кількість  різноманітного посадкового матеріалу головних лісоутворюючих порід, декоративний рослин.

Приєднатися до масштабної еко-ініціативи може кожен юажаючий - для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на сайті https://zelenakraina.gov.ua. Під час висадки лісівники безкоштовно нададуть садивний матеріал і проведуть майстер-класи із садіння лісу.

 Відповідальний за організацію та виконання запланованих заходів ДП «Сторожинецьке лісове господарство» акції «Створюємо ліси разом»  інженер лісових культур підприємства Михайло РИБАК. З усіх питань проведення акції, придбання посадкового матеріалу просимо звертатися за номером телефону  096 859 77 05.

Слідкуйте за повідомленнями на офіційному сайті ДП «Сторожинецьке лісове господарство»  та у соціальних мережах. 


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин