Наступна новина > < Попередня новина
21.09.2021 09:23 - давність новини: 124 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба ДП «Сторожинецьке лісове господарство»

Доста засмічувати ліси і водойми!

Щороку у треті вихідні вересня у всьому світі відбувається заходи за для збереження чистих територій. В ці дні активісти, екозахисники небайдужі громадяни беруть участь у різноманітних акціях на узбережжях річок, морів та океанів, лісах та степах з метою попередження забруднення побутовими відходами природніх ресурсів світу. Наразі проблема засмічення побутовим сміттям набрала глобальних масштабів.

Вчергове цього року лісівники Сторожинеччини прибирали сміття у лісових масивах та вздовж водойм  взявши цими днями активну участь в екологічній акції з нагоди Міжнародного дня чистих берегів та Всесвітнього дня прибирання. Як завжди, працівники лісу були не одні – на допомогу їм прийшли вихованці шкільного лісництва Чудейського ліцею №1 Чернівецького району.

Понад 60 старшокласників разом з наставниками допомогли лісоводам впорядкувати русла річок  Чудеел та Серетел у межах хуторів Чоканени та Бурлени. Понад 3 кілометри вздовж водойм стали чистішими завдяки юним лісівникам Чудейського ліцею. Наразі зібраний непотріб було утилізовано на полігоні твердих побутових відходів. А підбивши підсумки найактивнішим членам шкільного лісництва адміністраціями Сторожинецького лісгоспу та ліцею були вручені подяки.

Варто додати, що члени шкільного систематично проводять екологічні рейди на території своєї громади. Під їх опікою   лісові зони відпочинку,  лісосмуги вздовж доріг, центрального ринку, стадіону та берегів річок, що протікають на території громади.      Екологічною бригадою ліцею керує вчитель лісництва-директор закладу Петрешеску Р.Е., та заступник директора з ВР Микайлу М.Г.

Лісівники Сторожинеччини регулярно організовують роз’яснювальні заходи просвітницького та виховного спрямування з населенням, щодо необхідності дотримання в належному стані лісових масивів, прибережних смуг не тільки в рамках екологічних заходів. Адже, варто пам’ятати, що турбота про довкілля – це справа і відповідальність кожного з нас.


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин