Наступна новина > < Попередня новина
22.02.2021 13:54 - давність новини: 283 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба ДП "Сторожинецьке лісове господарство"

Головне - умови договору - виконані

Профспілки активні та ділові - ось такі оцінки лунали 18 лютого 2021 року в актовій залі ДП «Сторожинецьке лісове господарство», де відбулася профспілкова конференція трудового колективу.

Розглядали представники структурних підрозділів лісгоспу аж десять питань, серед яких - аналіз виконання положень колективного договору за 2019-20 р., звіт про роботу профспілкового комітету за 2016-20 роки, вибори нового складу профспілкового комітету та його голови  та укладання колдоговору на наступні два роки.  У роботі конференції взяли участь заступник начальника Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Ігор ЧЕБАН, голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Володимир БАРАБАХ, директор ДП «Сторожинецький лісгосп» Роман ПРИКАЗКА, голова профспілкової організації Василь САМУШКО, перший заступник Сторожинецького міського голови Ігор БЕЛЕНЧУК та 46 делегатів.

Присутні заслухали звіт директора ДП «Сторожинецький лісгосп» Романа ПРИКАЗКИ та голови первинної профспілкової організації Василя САМУШКО  щодо виконання колдоговірних зобов’язань в минулому році та затвердили його. Доповідачі зауважили, що в цей непростий період сторонам вдалося виконати всі умови договору повністю, або частково. 

Василь САМУШКО,  звітуючи про роботу профспілкового комітету за попередній період,  презентував детальну інформацію щодо фінансової діяльності профспілки, соціально-правового захисту працівників, спортивно-оздоровчої, культурної та інформаційної діяльності профкому. Василь Костянтинович зазначив, що впродовж звітного періоду за допомогою профспілки було оздоровлено 52 працівники та 46 дітей робітників підприємства, придбано новорічних подарунків на суму 184 тис. грн., надано матеріальної допомоги на суму 107 тис. грн.

Одноголосно делегати обрали на новий термін головою первинної профспілкової організації ДП «Сторожинецьке лісове господарство» Василя САМУШКО, новий склад профспілкового комітету та комісії по трудових спорах.

Також у  ході конференції було укладено Колективний договір на 2021 -2022 роки, затверджено план відповідних заходів, обговорені соціальні гарантії та виплати працівникам підприємства.


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин