Наступна новина > < Попередня новина
29.03.2021 15:35 - давність новини: 51 дн.
Автор:  Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ

Громадська рада при Чернівецькому ОУЛМГ працює активно та ініціативно.

У п’ятницю, 26 березня, відбулись установчі збори засновників Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового і мисливського, господарства в роботі яких взяв участь начальник управління Василь ГОНЧАР та його заступник Роман ЧЕРЕВАТИЙ.

Як інформував  Голова ініціативної групи Руслан КУШНІР, виявили бажання делегувати своїх представників до дорадчого органу та вчасно подали заяви і відповідні документи 10  інститутів громадянського суспільства області. Відтак всі  10 представників взяли участь у формуванні нового складу Громадської ради.

На установчих зборах активісти вирішили, що  наступні два роки працюватимуть спільно з лісівниками Володимир ГАВРЕШ (ГО «Клуб підприємців Буковини»), Антон ХОМНЮК (ГО «Чернівецьке об’єднання ветеранів та осіб з інвалідністю ООС (АТО)») Ростислав  БУЗИЛО (ГО «СОКИРЯНИ-ВІДРОДЖЕННЯ»), Іван ФЕДОРІЙЧУК (ГФ з охорони громадського порядку і державного кордону «Козацька обласна варта»), Руслан КУШНІР (Чернівецький відокремлений підрозділ ГС «Всеукраїнська мисливська спілка»), Костянтин  СІНЬКОВСЬКИЙ (ГО «Громада рибалок Буковини»), Іван СЕМЕГЕН (ГО «Буковинський голос природи»),  Михайло СЕРЕЦЬКИЙ (Чернівецька обласна профспілкова організація працівників АПК), Олександр БОРДІЖЕНКО (ГО «Рух українських патріотів») та Дмитро  САЇН (ГО «Асоціація лісозаготівельників та деревообробників Вижницького району»).

Після завершення установчих зборів відразу було проведене перше засідання Громадської ради. Під час його роботи визначено керівництво органу. Більшістю голосів Головою Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового і мисливського господарства вчергове обрано Івана ФЕДОРІЙЧУКА, заступником голови – Руслана КУШНІРА, секретарем – Ростислава БУЗИЛА.

На наступному засіданні члени дорадчого органу затвердять план роботи та внесусь зміни до Положення про  Громадську раду при Чернівецькому ОУЛМГ.


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин