Наступна новина > < Попередня новина
15.04.2021 10:49 - давність новини: 34 дн. Категорія: ЗМІ про нас
Автор:  Петро КИРСТЮК Газета «Відродження»

І воюємо, і ґаздуємо!

Чернівецьке обласне управління лісового і мисливського господарства запросило всіх бажаючих долучитись до загальнодержавної екологічної акції «Озеленення планети». Організатори Акції 10 квітня запланували висадити 1 млн дерев за 24 години у всіх куточках світу.

Активно долучилися до озеленення планети лісівники краю. Організаціям та установам надали посадковий матеріал дерев і кущів, які вони висаджували в парках, скверах та на територіях шкіл, дитсадків...

Хоч у лісівників і своїх турбот вистачає – розпочалась лісокультурна кампанія. Лісгоспи області мають висадити лісові культури на сотнях гектарів. Примхлива погода цієї весни внесла свої корективи.

У Жадівському лісництві Сторожинецького держлісгоспу висадили молоді деревця на площі 1,8 гектара.

– Це дві ділянки в Слободі-Комарівцях, – каже керівник лісництва заслужений лісівник України Михайло Рибак. – На цих ділянках минулого року провели суцільні рубки, тепер їх заліснюємо. Висаджуємо дуб і клен в кількості 5 тисяч на гектар. Садивного матеріалу маємо достатньо. В лісництві є лісорозсадник площею 2 гектари. Правда, тепер половину площі відвели під чорний пар. Останніми роками в лісгоспі віддають перевагу природному поновленню, і потреба в сіянцях значно зменшилась. Ділимося сіянцями з іншими лісництвами. Відпускаємо й лісгоспам. Нещодавно Путильський держлісгосп придбав у нас 6 тисяч штук сіянців дуба черешкового.

А допомагали нам висаджувати молоді деревця школярі та працівники Сторожинецького держлісгоспу. 


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин