16.12.2019 14:28 - давність новини: 200 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Сторожинецьке ЛГ»

Як уникнути конфлікту інтересів

Знання юридичних законів – запорука недопущення помилок, які можуть зіпсувати кар’єру, негативно позначитися на професійній діяльності. 
З метою підвищення загального рівня правової культури та набуття правових знань у сфері трудового законодавства юристи ДП «Сторожинецьке ЛГ» Анастасія Тікан та Віолетта Чайковська під час Всеукраїнського тижня права провели низку зустрічей з працівниками підприємства, де, зокрема, детально зупинилися на важливому питанні – як запобігти конфлікту інтересів. Детально роз’яснено, в чому полягає і коли виникає суперечність між приватним інтересом та виконанням службових чи представницьких повноважень.
«Для врегулювання ситуацій, що можуть виникнути при працевлаштуванні та виконанні службових чи представницьких повноважень через суперечність між цими повноваженнями та приватним інтересом працівника, на нашому підприємстві 20 листопада цього року був виданий відповідний наказ, де розписано заходи з уникнення реального та потенційного конфлікту інтересів», – зазначає Анастасія Тікан.   
Так, у відповідності до виконання цього наказу було переглянуто та відкореговано посадові інструкції, зокрема у Жадівському лісництві. У Їжівському лісництві перевели одного з працівників на іншу посаду, а у Красноїльському – змінили посадові повноваження. 
«Запобіганню виникнення конфлікту інтересів приділяють значну увагу, тому що його наявність може вплинути на об’єктивність, неупередженість прийняття рішення на виробництві, призвести до дій, небажаних у першу чергу самим працівникам, – зауважує Віолетта Чайковська. – Варто наголосити, що врегулювання конфлікту інтересів відбувається на виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції», а отже керівникам структурних підрозділів нашого лісгоспу при вирішенні кадрових питань слід дослухатися до порад спеціалістів відділу кадрів та юридичного відділу лісгоспу та виконувати їхні вимоги».