Наступна новина > < Попередня новина
13.04.2021 11:04 - давність новини: 36 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ

Лісівники Буковини, підтримуючи «Озеленення планети», висадили понад 90 тис. дерев

На Чернівеччині у розпалі лісокультурна кампанія. До лісогосподарських підприємств, що здійснюють свою господарську діяльність у східній частині краю і дали потужний старт весняній посадці лісу, поступово приєднуються їх колеги з центральної Буковини та гірського регіону.

Сонячна тепла погода сприяла проведенню лісокультурних заходів у суботу, 10 квітня. Відтак майже всі лісгоспи області, заручившись підтримкою  представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, учнів шкільних лісництв, активістів, взяли активну участь у всесвітній глобальній ініціативі «Озеленення планети».

За добу у лісових масивах Буковини було висаджено   90 673 молодих дерева. Враховуючи, що найбільше масивів було заліснено у рівнинній місцевості, де лісоутворюючою породою  є дуб, сіянців цієї рослини, відповідно, покладено в благодатну землю по максимуму -  75 тис.  штук. Крім того, 10 квітня лісівники висаджували ялицю білу, ялину звичайну, бук лісовий, явір, ясен та модрину європейську.

Рекордсменом Дня «Озеленення планети»  на Чернівеччині визнано Сокирянський держлісгосп. Силами фахівців цього підприємства закладено 27 497 сіянців у лісових масивах, або ж третину від загальної кількості.


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин