Наступна новина > < Попередня новина
15.05.2021 08:30 - давність новини: 39 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ

Лісівники Сокирянщині готові протистояти стихії

14 травня на території Романковецького лісництва Сокирянського держлісгоспу лісоводи спільно з бійцями цивільного захисту провели навчання з ліквідації лісової пожежі.

В ході тренувань, наближених до реальних подій, представники лісової охорони та рятувальні підрозділи не лише перевірили ефективність наявного алгоритму інформування та взаємодії на випадок виявлення загорання, а й практично відпрацювали  схеми боротьби з лісовими пожежами від первинного виявлення загорання, нарощування додаткових сил і до остаточної ліквідації пожежі.

За легендою навчань, працівники лісової охорони  помітили білий дим в районі одного з кварталів Романковецького лісництва. Для визначення точного місця виникнення загорання лісники Сокирянщини застосовують квадрокоптер і вже тоді до місця виникнення стихійного лиха направляються підрозділи Сокирянського лісового господарства і служби надзвичайних ситуацій.

Відтак рятувальники спільно вступають у боротьбу зі стихією.

Підбиваючи підсумки навчань, начальник Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василь ГОНЧАР зазначив, що мета навчань досягнута, всі задіяні сили та засоби спрацювали злагоджено. Втім на цьому зупинятися не потрібно - лісівники завжди повинні бути готовими до непередбачуваних подій. 


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин