Наступна новина > < Попередня новина
08.02.2021 13:00 - давність новини: 17 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба ДП «Сторожинецьке лісове господарство»

Лісівники Сторожинеччини формують закладку нових лісів

Минулорічні погодні примхи, економічні негаразди та карантинні обмеження принесли лісівникам Сторожинеччини нові випробування під час відновлення та догляду за лісовими насадженнями. Втім, всі заплановані заходи були виконані якісно та в строк.

У лісах ДП «Сторожинецьке лісове господарство» минулого року  було доповнено ділянки, на яких  відновлюються лісові насадження методом природнього поновлення на площі 166  гектарів. Крім того, створено лісові культури на площі  4,5 гектари.

Загалом висаджено майже 40 тисяч сіянців. Основними лісоутворюючими породами для сторожинеччини є ялиця, бук та дуб звичайний. Втім, минулоріч лісівники висаджували на ділянках природнього поновлення модрину і ялину, а в Жадівському лісництві – ясень. Для забезпечення максимальної приживлюваності сіянців використовували вологонакопичувачі, вносили гербіциди при підготовці ґрунту. Відповідно до показників осінньої інвентаризації приживлюваність насаджень становить 93,5%.

Дбають лісівники Сторожинеччини і про раніше посаджені ділянки -  у 2020 році загалом було проведено догляд за лісовими культурами на площі 143 гектари. 


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин