Наступна новина > < Попередня новина
24.03.2021 10:55 - давність новини: 25 дн.
Автор:  Пресслужба ДП «Сторожинецьке лісове господарство»

Лісівники Сторожинеччини успішно склали професійні іспити

Немов юні студенти здавали днями іспити з охорони праці посадові особи державного підприємства «Сторожинецьке лісове господарство». Хвилювались всі без виключення, адже питання хоч і не важкі, однак потребують відповідних знань, фаховості та обізнаності. Після вибору екзаменаційного білету – пів години на підготовку, а потім - співбесіда.

Навчання та іспити, що проводились відповідно до плану роботи та розпорядження керівника підприємства, через карантинні обмеження були організовані у кілька етапів. Найперше - екзаменували  10 керівників лісництв підприємства, наразі - майстрів лісу, тих,  хто безпосередньо керує лісосічними роботами, відтак відповідають  за життя і здоров’я своїх підлеглих.

Сувора комісія, до якої увійшли директор лісгоспу Роман ПРИКАЗКА, головний лісничий Василь РОМАНЮК, головний інженер Володимир СЕНИК, провідний інженер з охорони праці Іван ЛАЗАРЕНКО  та голова первинної профспілкової організації Василь САМУШКО – була невблаганна. Кожен з працівників лісництв мав захистити право працювати, а - головне організовувати і керувати вкрай небезпечними роботами.

«Кожне дерево, кожен механізм чи інструмент на лісосіці несе в собі небезпеку. В ході цьогорічного підвищення фаху   намагаємось навчити лісівників правильно оцінювати ризики на робочому місці  та не допустити нещасних випадків.  А також на персональній відповідальності  керівників лісосічних робіт, які зобов’язані щоденно звертати увагу лісорубів на питання охорони праці», - зауважив провідний інженер з охорони праці Іван ЛАЗАРЕНКО.


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин