Наступна новина > < Попередня новина
10.09.2021 07:05 - давність новини: 10 дн. Категорія: Загальні новини

Лісівники Житомирщини ділились досвідом

Робота звалювальника лісу визнана однією з найнебезпечніших за ступенем виробничих ризиків та однією з найважчих за умовами праці. Відтак лісозаготівельні роботи вимагають від працівників значних фізичних зусиль та завжди є ризик того, що вальник отримає травму.

Механізація лісосічних робіт може вирішити обидві ці проблеми.

Єдиний на Житомирщині лісозаготівельний харвестер «Амкодор», придбаний за кошти держбюджету, працює на ліквідації наслідків лісових пожеж в державному підприємстві «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство».

Отож на зміну традиційній ручній роботі прийшла сучасна потужна техніка, котра забезпечує повну механізацію лісозаготівельних робіт. Ця багатоопераційна машина виконує цілий комплекс лісосічних операцій: звалювання дерев, обрізування сучків, розкряжування та пакетування сортиментів на лісосіці, при проведенні як суцільних рубок, так і при вибіркових рубках догляду. Харвестерна головка, що ідеально підходить для заготівлі хвойної деревини, дає можливість машині спилювати дерева діаметром до 670 мм.

Аби ознайомитися з роботою цієї новітньої техніки, на Житомирщину з’їхалися відповідні спеціалісти державних лісогосподарських підприємств десяти обласних управлінь лісового господарства. У складі делегації Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства ознайомився з роботою харвестера, потужність цього комбайна і директор ДП «Сторожинецьке лісове господарство» Роман ПРИКАЗКА.

За інформацією Житомирського ОУЛМГ


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин