07.10.2019 16:03 - давність новини: 271 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Сторожинецьке ЛГ»

На традиційній виставці «Букдерев-2019» Сторожинецький лісгосп разом з іншими лісгоспами краю представив широкий асортимент своєї продукції

Щороку восени Чернівецька торгово-промислова палата збирає підприємців на спеціалізовану виставку-ярмарок «Букдерев» з демонстрації сучасної продукції з деревини, новітніх технологій деревообробки, використання деревини у виробництві меблів, будівельних матеріалів, в енергетичних комплексах, що працюють на твердому паливі. 
Цього року «Букдерев-2019» об’єднали на одному майданчику з міжнародною виставкою «Виготовлено в Єврорегіоні «Верхній Прут». А отже продукцію Сторожинецького лісгоспу мали можливість оглянути учасники і гості виставкового заходу не тільки з Буковини, але й сусідніх областей, а також Румунії та Республіки Молдова, які входять до складу зазначеного єврорегіону. 
Як завжди, організатори виставки створили умови для ділових переговорів підприємців. Адже її мета – сприяти розвитку підприємницької діяльності, розширенню ринків збуту, встановленню бізнес-контактів.
Перед входом у виставковий павільйон був розташований демонстраційний майданчик, де співробітник нашого лісгоспу Юрій Червоняк, переможець цьогорічних обласних змагань валиків лісу, знайомив учасників та гостей заходу з виробничими операціями, які виконують у своїй щоденній роботі лісоруби.
Наше підприємство представило зразки різноманітної продукції своїх деревопереробних підрозділів – дошку обрізну і необрізну, брус, меблеві заготовки тощо. А також надало пропозиції потенційним бізнес-партнерам деревопереробної галузі щодо асортименту матеріалів лісозаготівлі. 
Зазначимо, що лісозаготівельні і деревопереробні потужності ДП «Сторожинецьке ЛГ» сертифіковані за міжнародними стандартами, а відтак – продукція підприємства, вироблена із також сертифікованої сировини, є запорукою успішної конкуренції товарів на внутрішньо українських ринках та на ринках країн ЄС.
 
На фото:
1. Найкращий вальник лісу Буковини Юрій Червоняк на «Букдерев-2019».
2. Продукція нашого лісгоспу серед експонатів виставкового павільйону.