Наступна новина > < Попередня новина
26.04.2021 08:44 - давність новини: 23 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба

Нам би таких побільше!

Серед славних та працьовитих працівників ДП « Берегометське ЛМГ» чимало таких, що скупі на слова, якщо мова заходить про роботу та особисте життя. Та досвід показує, що саме на них опираються керівники, надіються друзі, а родина не уявляє себе без їхньої уваги і турботи. Тому ми й знаємо, що такі не підведуть, підтримають словом і ділом, своєчасно подадуть руку допомоги.

Одним з таких, якому  притаманні вище перелічені риси, є тракторист Берегометського лісництва Руслан Косован. Небагато часу минуло з тих пір, як поповнив він трудову сім’ю лісомисливгоспу, а вже встиг добре зарекомендувати себе у колективі. Спочатку трудився у приватному підприємстві, а згодом перейшов у державне. Розпочинав лісорубом, а з 2018 року - пересів на «залізного коня».

   Нелегка у нього праця, адже  часто  доводиться бути віртуозом - місця для трелювання зовсім небагато, навколо дерева, крутосхили, а виконання виробничих завдань не чекає. Для нашого рельєфу специфічними є круті схили, тому потужна трелювальна техніка повинна бути у дужих роботящих руках. Щоб не підводила та завжди справною була, треба постійно за нею дивитися, бо посеред лісу важко чекати на допомогу. Та наш тракторист старається добре працювати та й довірену техніку любить, доглядає за нею і вчасно ремонтує.

  - Руслан Михайлович постійно дбає про ввірений йому трелювальний трактор, - каже лісничий Берегометського  лісництва Юрій  Гавриляк. – Саме тому він у нього завжди справний.

     Працюючи у бригаді Миколи Москалюка, щомісячно підтрельовує до  півтисячі кубометрів цінної деревини. Всі лісосіки, на яких працює, якісно очищені і розроблені відповідно до технологічних карт, вимог та правил охорони праці. А так як навколо гірська місцевість, доводиться різними волоками трелювати, слідкувати, щоб не знищити молодий підрост лісу. Та Р.Косован, як справжній віртуоз, поміж деревами проїжджає та зрубану деревину вчасно доставляє на верхній склад. Трактор у нього не новий, даються взнаки часті поломки, та добре, каже мій співрозмовник, що запасні частини завжди є в наявності, тому й недовгими є ті простої у ремонті. А так щоденно старається, щоб всі механізми були змащені, все охайно вимито.
    Заготівля деревини триває цілий рік, а найскладніше працювати взимку, коли дороги заметені, тоді важко виїхати. Та Руслан не нарікає ні на холод, ні на спеку. Як дощ іде, у тракторі можна зачекати, поки випогодиться. Та коли  замете дороги, тоді набагато складніше працювати. Добре, що дорожня служба слідкує за цим та вчасно розчищає дороги від снігу.
   За роки роботи у лісі наш тракторист всією душею прикипів до зеленого друга, тішиться, що має змогу працювати серед прекрасної карпатської природи

    Руслан Косован  неодноразово удостоювався почесних грамот, а в минулому році був нагороджений Грамотою Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.

  - Побільше б нам таких самовідданих та надійних працівників, то й  підприємств було б успішнішими,- говорить  директор лісомисливгоспу Руслан Максимчук. - Бо саме такі трударі є непорушною основою на виробництві.


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин