Наступна новина > < Попередня новина
10.10.2021 18:54 - давність новини: 5 дн. Категорія: Реагування на критику
Автор:  Пресслужба ДП «Сторожинецький лісгосп»

Невдала спроба дискредитації чи професійне нехлюйство?

Днями у соціальних мережах та електронних ЗМІ з подачі обласного засобу масової інформації «Чернівецький промінь» штучно почав роздмухуватись фейк про, нібито, злочинні дії працівників ДП «Сторожинецьке лісове господарство» та завдані збитки державі у більше, ніж 3,5 мільйони гривень. Причому, журналісти навіть посилались на першоджерело - Хмельницьке територіальне управління ДБР. От тільки правди у їх повідомленні обмаль.

Адже нинішнього року працівниками державної лісової охорони ДП «Сторожинецьке лісове господарство» було встановлено факт самовільної рубки дерев  дуба та ялиці у межах держлісфонду. Лісівники задокументували факт крадіжки деревини  і передали матеріали правоохоронцям. Розмір завданих державі збитків склав  понад 200 тисяч гривень.

У ході розслідування співробітники Державного бюро розслідувань звинувачують  одного з працівників лісгоспу у неналежному виконанні своїх посадових обов’язків – службовій недбалості.

Після звернення лісівників до редакції «Чернівецького променя» помилка у інформаційному повідомленні була виправлена, втім, «мережею» ще «гуляють» помножені або ж бездумно скопійовані неправдиві відгуки. Так хочеться необізнаним людям позлословити на терені лісівничої галузі… Та, як видно з цих суджень і перекручень зерно правди навіть не посіяне. Факти залишаються впертою річчю: попередні повідомлення стосувались іншого регіону і інших осіб. Сторожинецькі лісоводи тут ні при чому. 


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин