13.12.2019 13:42 - давність новини: 203 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Сторожинецьке ЛГ»

Охорона праці в контексті права

В рамках Всеукраїнського тижня права, який за рішенням Кабінету міністрів триває з 9 по 13 грудня, провідний інженер з охорони праці нашого лісгоспу Іван Васильович Лазоренко та юрист лісгоспу Віолетта Юріївна Чайковська провели спільну нараду з питань охорони праці за участі лісничих, керівників структурних підрозділів лісогосподарського підприємства.
Розглянуто стан охорони праці на підприємстві, вказані ризики небезпек та шляхи запобігання нещасним випадкам на виробничих ділянках. Зосереджено увагу на правилах охорони праці під час експлуатації обладнання, зокрема навантажувачів, вантажопідіймальних кранів, електроустановок, іншої техніки.
«Виконання нормативних вимог з охорони праці, дотримання правил безпеки на виробництві – одне з головних завдань керівників усіх виробничих ланок лісового господарства, на чому постійно наголошує Андрій Йосипович Мусійовський, головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Держлісагентства», – зазначив Іван Лазоренко. 
Також на нараді доведено до присутніх інформацію за фактом нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 3 грудня цього року з трактористом одного з лісгоспів області  під час трелювання деревини.
Іван Лазоренко наголосив перед учасниками наради на необхідності суворого дотримання правил безпеки при лісозаготівельних роботах.
«Право кожного громадянина України на безпечні умови праці і життя закріплено в Конституції нашої держави. Усім керівникам структурних підрозділів лісгоспу при виконанні своїх посадових обов’язків потрібно постійно пам’ятати про відповідальність, яку вони несуть перед своїми працівниками, а отже неухильно дотримуватись правил охорони праці та виробничої безпеки і кожного робочого дня суворо вимагати їх виконання від усіх працівників», – зазначила у своєму виступі юрист Віолетта Чайковська.