Наступна новина > < Попередня новина
04.06.2021 15:04 - давність новини: 233 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Чернівецька обласна організація Товариства лісівників України

Олексій ТОДЕРЯН - юний науковець, знавець лісу

15 учасників щорічного Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт випускників учнівських лісництв, чиї результати визнані найкращими на Всеукраїнському рівні, 18-го червня отримають дипломи переможців і подарунки від Товариства лісівників України в приміщенні одного з кращих вузів країни – Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

З приємністю відзначаємо, що в числі кращих - дослідження представника Буковини -  Олексія ТОДЕРЯНА.

Днями підбито підсумки  щорічного Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт випускників юних лісівничих позашкільних об’єднань. Оцінювання індивідуальних та колективних робіт  нинішнього року проходило під знаком 30-річчя Незалежності України та 100-річчя від дня народження Бориса Миколайовича Лук’янова, міністра лісового господарства України  1966–1979 рр., про це на офіційній сторінці у мережі «Фейсбук» повідомило Товариство лісівників України.

Фахова конкурсна комісія, створена на базі ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України, своїм протоколом затвердила список фіналістів ІІ-го туру конкурсу, дослідницькі роботи яких набрали 81 і більше балів. Вразила науковців і праця представника учнівського лісництва «Мрія», що функціонує на базі Куликівського навчально-виховного комплексу  Герцаївської міської ради.

В ході свого дослідження учень 11 класу Олексій ТОДЕРЯН  намагався оцінити  сучасний фітопатологічний стан  бучин, що зростають у Тарнавському лісництві, вивчав екологічні особливості  осередків хвороб, викликаних фітопатогенною мікобіотою, розробив заходи, направлені щодо попередження виникнення осередків захворювань. Науковий нагляд в процесі дослідження здійснювали:  Георгій АПЕРІ  та Олександр ТОДЕРЯН, керівники гуртків «Юні лісівники- дендрологи» та «FORESTA».

Варто додати, що Олексій ТОДЕРЯН - багаторазовий переможець і призер обласних та Всеукраїнських етапів екологічних конкурсів та акцій. За останні роки він захистив 15 науково-дослідницьких робіт.

Вітаємо талановитого юнака з черговим досягненням.


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин