Наступна новина > < Попередня новина
22.02.2021 13:32 - давність новини: 334 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ

Підсумки сезону полювання - позитивні

Нещодавно на Чернівеччині завершився мисливський сезон 2020-2021 років. Відтепер добування парнокопитних та хутрових тварин заборонене до наступного сезону полювання, а мисливствознавці спільно із єгерською службою лісгоспів проводять щорічний облік диких тварин, підбивають підсумки.

Відтак цього сезону державною лісовою охороною лісгоспів та Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства виявлено 40 випадків порушення правил полювання, ще 4 аналогічні порушення задокументовані єгерською службою Українського товариства мисливців та рибалок. Крім того,  лісівниками Сторожинеччини  зафіксовано факт браконьєрства.

Завдяки проведеній роботі впродовж року на порушників правил полювання складено 45 протоколів, нараховано та сплачено 15 тисяч гривень  штрафів та 40 тисяч гривень за  завдану шкоду. Крім того, конфісковано 3 одиниці мисливської зброї.

Ще 56 тисяч гривень поповнили державний бюджет завдяки наданих мисливцям адміністративних послуг: так, працівниками обласного управління було видано 275 посвідчень мисливців та 4273 щорічних контрольних карток обліку добутої дичини і порушення правил полювання.

Загалом кількість добутої дичини не перевищила встановлені лімітами норми. Так,  козулі європейської на території  краю було добуто всього 356 особин з 472 дозволених. З них лише 60 - у мисливських угіддях держлісгоспів. Також диких кабанів впольовано 113 тварин та 14 оленів з 21 доведеного лімітами.

Загалом, за словами головного спеціаліста відділу лісового господарства  та мисливства обласного управління Василя ГАВ’ЮКА, мисливський сезон на Чернівеччині пройшов спокійно. Нещасних випадків під час полювання зафіксовано не було. Працівниками лісової охорони виявлено як незначні порушення, так і випадки незаконного полювання. Усіх порушників притягнуто до відповідальності.


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин