22.03.2019 09:41 - давність новини: 1 р.
Автор:  Прес-служба ДП «Сторожинецьке ЛГ»

Після уроку про значення лісів – практична робота з їх відтворення

Традиційно у Міжнародний день лісів, який відзначають 21 березня, до учнів шкільного лісництва, що діє при загальноосвітній школі №1 села Чудей, завітали лісівники Чудейського лісництва.
Лісничий Борис Токарюк провів урок, під час якого розповіді дітям про історію відзначення Дня лісу, про щоденну роботу та про здобутки колективу лісництва та загалом ДП «Сторожинецький лісгосп». Цьогорічний День лісів проходить під гаслом «Ліси та освіта» з меседжем «Учись любити ліс».
Після уроку учні школи разом зі своїми вчителями, директором Раду Еммануїловичем Петрашеску прийшли до лісництва, щоб попрацювати разом з лісівниками у розсаднику, упорядкувати територію дендрарію. Цими заходами вони долучилися також до проведення Всеукраїнської акції Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка традиційно стартує саме у Міжнародний день лісів. Протягом місця – до Дня довкілля – учні шкільного лісництва з с. Чудей візьмуть участь у лісокультурній кампанії і під керівництвом лісівників-професіоналів висаджуватимуть у лісі сіянці, які допомагали вирощувати у теплицях та розсадниках Чудейського лісництва.

ДОВІДКОВО

Міжнародний день лісів започаткований у 2012 році Генеральною асамблеєю ООН. Його відзначають у всьому світі у день весняного рівнодення. Її мета – виховувати у молоді шанобливе ставлення до природи, а також поважати професію лісівника.
«Для нас важливо надати можливість учнівські молоді, громадськості та загалом усіх бажаючим взяти участь у створенні лісів, а також важливо підвищити довіру громадян до діяльності лісогосподарської галузі. Відтворювати ліси – це основне завдання лісівників. І ми прагнемо, щоб люди знали про нашу роботу якнайбільше, тому і запрошуємо до неї долучатися»», – наголошує заступник голови ДАЛРУ Володимир Бондар.