Наступна новина > < Попередня новина
12.01.2022 05:48 - давність новини: 11 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ

Понад 8 тисяч новорічних дерев реалізували лісгоспи Чернівеччини

Під час кампанії з продажу новорічних ялинок у 2021-2022 роках держлісгоспами Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства реалізовано «зелених красунь» на 773 тис. грн.

Нинішнього року п’ять держлісгоспів краю активно долучились до  продажу новорічних деревець. Найбільше ялинок та ялиць придбали у  ДП «СЛАП «Карпатський держспецлісгосп» (4830 шт.), ДП «Путильське лісове господарство» (1941 шт.) та ДП «Берегометське лісомисливське господарство» (580 шт).

 

Загалом, у передноворічний період лісівники Буковини реалізували 8084 ялинок. Левову частку хвойних деревець придбали оптові покупці, відтак можна припустити, що з буковинськими ялинками у оселях святкували в південних та східних областях нашої держави.

Середня ціна за одне новорічне деревце у нинішньому  році склала 96 грн., що лише на 12 гривень більше за минулорічну середню ціну.

Зазначимо, що лісгоспи Чернівеччини заготовляли новорічні ялинки зі спеціальних плантацій або під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів. Такі заходи не завдають шкоди лісу. Крім того  ДП «Сокирянське лісове господарство» реалізовувало ялинки у горщиках, що вирощені у Іванівецькому базисному розсаднику.


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин