Наступна новина > < Попередня новина
08.09.2021 15:52 - давність новини: 12 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ

Порушники правил полювання сплатили до бюджету понад 100 тис. грн.

У розпалі сезон полювання на пернату дичину, відтак лісоводи Буковини разом з колегами з екологічної інспекції, працівниками поліції та представниками громадськості нині працюють у посиленому режимі.

Крім того  відповідно до  наказу начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василя ГОНЧАРА  були створені додаткові рейдові бригади, які, поряд з інспектуванням організації полювання, проводять роз’яснювальну роботу серед мисливців та нагадують обов’язкові правила.

З початку сезону  лише лісівниками Буковини вже складено    26 протоколів про адміністративні правопорушення на мисливців.

На порушників накладено 10 тис. грн адміністративних штрафів, причому всі ці кошти вже стягнуті до бюджету.

Недоброчесні мисливці нинішнього року також сплатили на користь держави 96 тис. грн. заподіяних природі збитків. Ще 40 тис. грн. найближчим часом буде стягнуто через органи Держаної виконавчої служби.

Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства нагадує, що  кожен мисливець йдучи на полювання має пам’ятати та суворо дотримуватися вимог техніки безпеки у поводженні з вогнепальною зброєю.


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин