12.12.2019 13:57 - давність новини: 204 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Сторожинецьке ЛГ»

Працівники Сторожинецького лісництва зробили усім подарунок – побудували комфортне місце для відпочинку на природі

Новий рекреаційний куточок «Черешенька» на території лісфонду Сторожинецького лісництва відкриває відвідувачам усю красу Підгір’я. Тут беруть початок Карпати. 
Гори встають на обрії в усій величі. А перед ними – з висоти пташиного злету мальовнича панорама навколишніх сіл і лісових масивів. 
«Ми вибирали місце для будівництва відпочинкового майданчику саме з красивими краєвидами, щоб усі, хто тут перебуватиме, захоплювалися нашим Сторожинецьким краєм», – розповідає лісничий Сторожинецького лісництва Олександр Іванович Москалюк.  
До «Черешеньки» зручний під’їзд лісовою дорогою, також збудованою лісівниками. Є спеціальне місце для паркування машин. 
Лісівники потурбувалися, щоб гостям «Черешеньки» було комфортно на відпочинку. Рекреаційний майданчик огороджений. Для дітей – ігровий куточок з гіркою і гойдалками. Для дорослих – піч для приготування страв на відкритому вогні, кілька альтанок, де можна накрити столи і гарно посидіти в колі сім’ї і друзів. 
Є також стенди з правилами поведінки у лісі, з протипожежними вимогами та нагадуванням про відповідальність, яку нестимуть ті, хто ці правила надумає раптом порушувати. 
«Ми дуже вдячні працівникам Сторожинецького лісництва і загалом Сторожинецького лісгоспу за те, що окрім виробничих завдань зі збереження, охорони лісів та забезпечення деревопереробників, будівельників лісоматеріалами вони ще й облаштовують такі гарні місця для відпочинку, популяризуючи наш район і зокрема село Старі Бросківці. Адже новий рекреаційний майданчик збудовано поблизу нашого села, яке звідси – в усій красі наче на долоні», – каже голова Старобросківецької сільської ради Ілля Михайлович Прунь, що був присутній на освячені «Черешеньки».
Освятив рекреаційне місце отець Василій з храму Св. Вмч. Георгія Побідоносця (м. Сторожинець). У щирій молитві побажали здоров’я і добра усім, хто працював над створенням цього гарного лісового куточку, хто був на його освячені, а також усім тим, хто тут відпочиватиме, цінуючи працю лісівників.