Наступна новина > < Попередня новина
04.06.2021 09:37 - давність новини: 233 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужа Чернівецького ОУЛМГ

Режим роботи – ефективний. Такі основні підсумки колегії лісівників Чернівеччини.

Третього червня відбулось засідання колегії Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства під головуванням начальника Управління Василя ГОНЧАРА - розглядалось три питання порядку денного.

Про підсумки фінансово – господарської діяльності підприємств за I квартал 2021 року доповідали начальник відділу лісового господарства та мисливства Володимир ПИЛИП’ЮК, завідувачка сектору економіки Валерія КАШПОР  та завідувач сектору технічної політики та використання лісових ресурсів обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр МОСКАЛЮК.

Як повідомили спікери, за звітний період держлісгоспами краю вироблено продукції на суму 203  млн грн, а це майже на третину більше ніж у  першому кварталі минулого року. За той же час реалізованої продукції на  170  млн грн. Дохід підприємств зріс, у порівнянні з аналогічним попереднім періодом,  на 22,9%.

З початку року держлісгоспами створено 338 гектарів лісових культур, проведено доповнення лісових насаджень  на площі 885 гектарів та закладено більше 2 гектарів нових лісів. Загалом руками лісівників Буковини висаджено 2 млн. 622 тис. сіянців та саджанців.

За перший квартал підприємствами діяльність яких координує Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства заготовлено 122 тис. 674 кубічних метрів деревини. Переробкою деревини за 3 місяці 2021 року  займалося 9 лісгоспів краю.  На виробничих потужностях  перероблено 46  тис. кубм деревини, що  становить 38% від загальної заготівлі. Випущено продукції переробки на суму 64 млн. 990 тис  грн.

Як результат - підприємствами перераховано майже 60 млн грн податків та обов’язкових платежів до зведеного бюджету і 16 млн грн єдиного соціального внеску.

Стабільно продовжує зростати середня заробітна плата - загалом по управлінню вона досягла   9 тис 675 грн. Темп росту до 2020 року складає 118 %.

Заслухавши та проаналізувавши доповіді члени колегії ухвалили рішення, яким зобов’язали керівників підприємств і в подальшому виконувати усі заплановані показники господарської діяльності, затверджені фінансовими та виробничо-фінансовими планами підприємств, забезпечити безумовне виконання всіх профілактичних протипожежних заходів, проаналізувати роботу рейдових груп із охорони лісів від лісопорушень та забезпечити їх ефективне функціонування, а також взяти на особистий контроль питання росту та своєчасності виплати заробітної плати.


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин