Наступна новина > < Попередня новина
12.11.2021 13:37 - давність новини: 20 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба ДП «Сторожинецьке ЛГ»

Ще одного лісівника краю відзначено за плідну працю.

Єдиний в країні розплідник європейського зубра вже давно став візитівкою не лише Сторожинеччини, а й всієї Буковини. Подивитись на величних і могутніх звірів навідуються туристи і фахівці з різних куточків країни та з-за кордону.

Вже багато років опікується чималим вольєрним господарством команда справжніх професіоналів на чолі з районним мисливствознавцем ДП «Сторожинецьке лісове господарство» Сергієм ЧИСТОВИМ. Під їх пильним наглядом та опікою червонокнижні тварини добре пристосувались, відтак почали давати потомство, яке незабаром оселиться у вільній природі.

Днями вчергове відзначено за багаторічну сумлінну працю Сергія ЧИСТОВА, на цей раз - «За заслуги перед Буковиною" . У присутності трудового колективу Сторожинецького лісгоспу  за дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія БОЙКА найвищу відзнаку краю вручили Сергію Івановичу обласний обранець  Ярослав БАРТОШ та начальник  управління екології та природних ресурсів Чернівецької ОДА Микола БІЛОКОНЬ.

 

Посадовці подякували Сергію ЧИСТОВУ за плідну професійну діяльність та активну життєву позицію, побажали подальших успіхів у збереженні та відтворенні тваринного світу Буковини.


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин