Наступна новина > < Попередня новина
30.03.2021 17:02 - давність новини: 19 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба ДП «Новоселицьке ДСЛ АПК»

Ще пів сотні ошатних дерев прикрасять Зеленогайську школу

Білосніжні берези та стрункі ялини зростатимуть віднині на шкільному подвір’ї Зеленогайського закладу загальної середньої освіти. З користю використавши сприятливу погоду, освітяни та лісівники Новоселиччини висадили навкруги школи молоді деревцята. Всього завдяки охоронцям лісу на алеях закладу освіти зростатиме 50 хвойних та листяних дерев.

Відгукнувшись на прохання керівника начального закладу села Зелений Гай, що поряд з Новоселицею, Оксани ТРАЧ, спеціалісти ДП «Новоселицьке ДСЛ АПК» заготовили саджанці та самі із задоволення долучились до корисної справи.

«Досвід» і «бажання прикрасити рідну школу» знайшли один одного. Разом вони викопували лунки, бережно розміщали кожен садженець і так само ніжно засипали його землею.

«Щороку наші лісівники допомагають бюджетним установам у озелененні – надаєм саджанці та сіянці, залюбки самі садимо дерева на алеях та клумбах. У свою чергу школярі, постійно беруть участь у відновленні лісових масивів. Незабаром державне підприємство  «Новоселицьке ДСЛ АПК» організовуватиме весняну посадку лісових порід дерев – відтак запрошуємо всіх бажаючих долучитись до акції «Відновлюємо ліси разом», - зауважив головний лісничий ДП «Новоселицьке ДСЛ АПК» Артур ПИРІГ.


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин