Наступна новина > < Попередня новина
22.03.2021 08:31 - давність новини: 27 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба ДП «Сторожинецьке лісове господарство»

Школярі – юні партнери лісівників

Лісівники Сторожинеччини вже скучили за цікавим діалогом з юними знавцями лісової справи. Очевидно, що дистанційне спілкування не замінить зустрічей на природі, у лісі, пізнавальних розповідей віч-на-віч і дитячої позитивної енергії, що передається фахівцям. Тож Всесвітній День лісу, який традиційно відзначається 21 березня, - гарний привід відновити обопільно цікаві зустрічі, обмін досвідом, звичайно ж, з дотриманням карантинних вимог.

Нині на гостини до Чудейської загальноосвітньої школи №1, на базі якої функціонує учнівське лісництво, завітали головний лісничий ДП «Сторожинецький лісгосп» Василь РОМАНЮК та лісничий Буденецького лісництва Вадим ЯКОВИШИН.

Старшокласники з  цікавістю  слухали їх розповіді про лісівничу справу, особистий шлях кожного до професії. Особливо пізнавальною стала розповідь Василя Костянтиновича, який  встиг долучитися до відтворення тисяч гектарів лісів. Він повідав про досвід роботи  у лісовій галузі, заходи, що проводяться у лісгоспі з відтворення, охорони і захисту лісів.

У невимушеній формі  Вадим ЯКОВИШИН розповів дітям про значення лісу  для людства, корисні функції лісів, продукцію, яка отримується від лісогосподарської діяльності та про витоки святкування цього Дня.

Були й запитання від юних лісівників. Школярів хвилюють лісові проблеми сьогодення. Судячи з їх запитань, вони добре знають, що найбільше турбує лісівників, бо цікавилися, зокрема, обліком деревостанів, їх охороною, нашестям короїдів, що завдає непоправної шкоди насадженням.


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин