Наступна новина > < Попередня новина
29.09.2021 12:02 - давність новини: 17 дн. Категорія: Зелена країна, Загальні новини
Автор:  Пресслужба ДП «Сторожинецьке ЛГ»

Спільно примножимо ліси Сторожинеччини

«Лісівники Сторорожинеччини за розширення меж зелених масивів, а наявного посадкового матеріалу у лісових розсадниках лісгоспу достатньо для створення десятків майбутніх дубових, букових та смерекових насаджень», - запевнив директор ДП «Сторожинецьке лісове господарство» Роман ПРИКАЗКА під час зустрічі з керівництвом територіальних громад на території яких здійснює діяльність підприємство.

За його словами, результати спільної роботи місцевої влади і лісівників належно оцінять і використовуватимуть вже наступні покоління місцевих жителів, адже щойно висаджені маленькі деревцята в повну силу розгорнуть свої широкі крони лише за 50-100 років. Втім у роботі лісівника все  треба прораховувати на перед.

В ході діалогу представники органів місцевого самоврядування запевнили, що підтримають екологічну ініціативу Президента України "Зелена країна", метою якого є збільшити площі лісів і допоможуть лісівникам у всіх їхніх починаннях.

Спільно з фахівцями органів місцевого самоврядування працівники лісгоспу наразі проведуть моніторинг наявних площ, що непридатні до ведення сільського господарства, або ж земель які вже вкрились багаторічними насадженнями. А вже цієї осені садивний матеріал лісівників буде використано для розширення парків, скверів, створення нових алей населених пунктів Сторожинеччини.

Нагадуємо, що  у жовтні стартує наймасштабніша висадка дерев по всій країні! Долучитися може кожен. Для цього треба заповнити форму реєстрації на сайті https://zelenakraina.gov.ua/.

Відповідальний у ДП «Сторожинецьке лісове господарство» інженер лісових культур Михайло РИБАК (096 859 77 05)

Також на сайті ви можете розказати про висаджені дерева і поділитися фото у спеціальному розділі.

Крім того, є можливість взяти участь у благодійній акції. Всі деталі на сайті “Зелена країна”.


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин