26.02.2020 11:23 - давність новини: 37 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Сторожинецьке ЛГ»

Сторожинецький лісгосп долучився до туристичного проекту з Королівським водоспадом

З весною, а вона вже поруч, у сторожинецькі ліси поспішатимуть численні туристи. 
На радість прихильників активного здорового відпочинку у лісфонді Банилівського лісництва ДП «Сторожинецьке ЛГ» відкрито нову туристичну локацію – «Королівський водоспад» (на фото). 
Сторожинецький лісгосп разом зі Сторожинецькою ОТГ, асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» та обласним молодіжним екологічним об’єднанням «Буквиця» взяв участь у реалізації міжнародного проекту «Карпатські водоспади - туристичні дистинації Карпатського регіону». 
В рамках проекту лісівники упорядкували рекреаційний майданчик біля геологічної пам’ятки природи місцевого значення поблизу села Банилів-Підгірний – лісового водоспаду на річці Думітріца, який називають Королівським і який є туристичною принадою Карпатського Підгір’я. 
Загалом у Сторожинецьких лісах багато цікавих місць, історичних, культурних, природо-заповідних пам’яток, які приваблюють туристів.
«Для тих, хто любить відпочивати у лісі, хто подорожує лісовими стежками, на території усіх лісництв нашого лісгоспу посеред мальовничих краєвидів відкрито рекреаційні куточки, – розповідає головний лісничий ДП «Сторожинецьке ЛГ» Василь Костянтинович Романюк. – Ми потурбувалися про автомобільні стоянки біля відпочинкових майданчиків, поставили столи, лавиці, альтанки. Для дітей – ігрові площадки. Є де приготувати їжу. Окремо відведено місця для безпечного розпалювання багаття, а також для збирання сміття. Зараз в наших лісництвах триває робота з відновлення рекреаційних майданчиків перед туристичним сезоном». 
Сприяють розвиткові туризму в Сторожинецькому районі і лісові дороги, збудовані силами лісгоспу. 

Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин