Наступна новина > < Попередня новина
27.04.2021 11:20 - давність новини: 22 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба

«Транспортні артерії» лісівників будуть надійними!

Гудить та скрегоче лісовими дорогами нині спецтехніка Сторожинецьких лісівників – щойно зійшов сніг, а тут вже приступи до ремонту «транспортних артерій» у покритих лісом ділянках. Грейдер лісгоспу крок за кроком вирівнює пошарпане погодними умовами та транспортом гравійне покриття – розширює та покращує його. За необхідності лісівники досипають гравійної суміші.

Однозначно, що шляхи, які відновлюють фахівці підприємства, потрібні для виробничих, протипожежних потреб, для оперативного моніторингу лісових насаджень. Втім,  у гірській місцевості лісова дорога чи не єдиний доступний жителям шлях, -  звичайно, не асфальт, але автомобілі курсують регулярно, в тому числі, і «швидка», і шкільний автобус. Відтак лісова інфраструктура потребує не просто транспортного сполучення, а капітальних доріг, по яких мають безперешкодно рухатися як легкові авто, так і важкі лісовози.

Наразі проводяться роботи у Сторожинецькому, Чудейському та Петрівецькому  лісництвах. Вже доглянуто та відремонтовано більше 40 кілометрів магістралей з гравійним покриттям. На черзі - маршрути на території інших структурних підрозділів підприємства.


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин