Наступна новина > < Попередня новина
02.12.2021 14:49 - давність новини: 52 дн. Категорія: Зелена країна
Автор:  Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ

Турбота про ліс – повсякденна .

Забезпечити активне, вміле і ефективне господарювання – справа дійсно не з легких. А постійно створювати власними силами нові лісові масиви – це завдання для справжніх професіоналів. Такими і є наші лісоводи.

Колективи державних лісгоспів, діяльність яких координує Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства, завершили цьогорічну лісокультурну кампанію. В рамках програми Президента "Зелена країна" та акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом» листяних порід і 420 тисяч - хвойних. Загалом було створено ліси на площі 240 гектарів при плані 224 гектари. Прикметно, що посадковий матеріал висадили не лише на землях Держлісфонду, а й доповнювали зеленими насадженнями сквери, парки, пришкільні території, алеї біля лікарень, амбулаторій, ФАПів, адмінбудівель територіальних громад. Загалом висаджено у цьому плані майже  6500 сіянців дерев та кущів на площі близько одного гектара.

Найбільше деревець заклали в ґрунт працівники Хотинського держлісгоспу - 326 тисяч сіянців на площі 40 гектарів. 58 гектарів заліснив колектив Сокирянського лісгоспу, висадивши 214 тисяч одиниць посадкового матеріалу. В трійці лідерів - колектив ДП "Чернівецький лісгосп", який висадив 229 тисяч сіянців дерев.

Серед, так би мовити, маленьких лісгоспів ЧОУЛМГ найбільше відзначились працівники Новоселицького держспецлісництва АПК - 74 тисячі саджанці  дуба та їх колеги з Герцаївського ДСЛ АПК - 64 тисячі сіянців листяних і хвойних порід.

«Лісокультурна кампанія в краї цим не завершена. Зараз продовжується співпраця з територіальними громадами, які вишуковують землі для посадки нових лісів. Активну участь у цьому бере керівництво обласної ради, яке зустрічається з керівниками об'єднаних громад. Як наслідок, - вже винайдені ділянки для нових лісів на Кельменеччині, Сокирянщині, Глибоччині, Сторожинеччині. Тож наступної весни лісокультурна кампанія продовжиться. Для цього заходу в розсадниках держлісгоспів обласного управління ЛМГ уже підростає новий посадковий матеріал, у тому числі й із закритою кореневою системою», - зауважив начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василь ГОНЧАР.


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин