Наступна новина > < Попередня новина
11.01.2022 17:38 - давність новини: 12 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ

У нинішньому році перші звірі заселяться у вольєри в лісах Берегометщини

Сьогодні в Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася важлива нарада, що стосувалася збільшення та урізноманітнення поголів'я диких тварин у Буковинських Карптах в зоні обслуговування лісгоспів ЧОУЛМГ.

Зокрема мова йшла про розвиток вольєрного господарства в ДП "Берегометське лісомисливське господарство". В нараді взяли участь начальник управління екології та охорони навколишнього природного середовища облдержадміністрації Микола Білоконь, директор ДП "Берегометське ЛМГ" Руслан Максимчук, відповідальні працівники за ведення мисливського господарства управління.
На території ДП"ДП Берегометське ЛМГ" заплановано облаштувати 60-гектарний вольєр для напіввільного утримання різних видів диких тварин. Спільними зусиллями берегометчани вже звели першу чергу вольєра на площі 30 гектарів. На нараді обговорені питання підготовки необхідних документів для завершення облаштування унікального вольєра, де вільно почуватимуться тварини, а їх охоронятимуть та підгодовуватимуть працівники лісової охорони. Крім того, обговорено можливість про виділення коштів з обласного екологічного фонду для придбання самиць оленя європейською, що має на меті збільшення поголів'я цього виду благородних тварин у нашій області.

Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин