22.04.2019 08:54 - давність новини: 232 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Сторожинецьке ЛГ»

У Сторожинецькому лісгоспі висадили 400 дерев гінкго у пам'ять про лісівників, що в боях у зоні проведення АТО-ООС віддали життя за Україну

Сьогодні, 19 квітня, лісівники ДП «Сторожинецьке ЛГ» завершили створення ділянки лісових культур на честь працівників лісового господарства країни – учасників АТО-ООС, що загинули при виконанні військового і громадянського обв’язку у війні на сході нашої держави. 
«Ми підтримали добру ініціативу Товариства лісівників України увіковічити пам'ять лісівників-героїв молодими лісами. Вирішили посадити 400 сіянців реліктової рослини гінкго – рідкісного красивого дерева, яке є символом витривалості, стійкості і яке, до усіх своїх унікальних характеристик, має лікувальні властивості, – розповідає головний лісничий Сторожинецького лісгоспу Василь Костянтинович Романюк. – Гінкго білоба вважається деревом пам’яті. Відтепер цей лісовий куточок нагадуватиме нам усім про подвиг лісівників, які у важкий час зі зброєю у руках стали на захист територіальної цілісності України». 
Сіянці гінкго виростили працівники Чудейського лісництва. 
«Плекали їх два роки у розсадниках з самої насінини, це була нелегка праця», – каже лісничий Борис Ілліч Токарюк.  
Висаджували сіянці співробітники лісового відділу нашого лісгоспу разом з працівниками Буденецького лісництва, на території якого розташована ділянка у 0,6 га з молодим деревами гінкго білоби. 
«Спеціально вибрали ділянку для створення меморіальних насаджень недалеко від центральної траси, щоб кожний міг зайти у ліс, помилуватися ним, згадати добрим словом лісівників, які загинули в АТО, і подякувати їм за мир і спокій», – зазначає інженер лісових культур ДП «Сторожинецьке ЛГ» Вадим Михайлович Яковишин. 

Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин