13.03.2020 13:32 - давність новини: 113 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Сторожинецьке ЛГ»

У Жадівському лісництві школярі садили ліс

Для учнів Старожадівського навчально-виховного комплексу стало доброю традицією брати участь у весняній лісокультурній кампанії з висаджування майбутніх лісів разом з лісівниками Жадівського лісництва (лісничий заслужений лісівник України Михайло Григорович Рибак).

«Діти чекають з радістю цього дня, який перетворюється для них на справжнє свято і можливість долучитися до доброї справи примноження природних ресурсів рідного краю. Наша школа завжди гарно співпрацює з місцевим лісництвом, а лісництво, у свою чергу, нам завжди допомагає», – розповідає вчитель-організатор Старожадівського НВК Неля Василівна Рибак, яка разом зі своїми учнями поспішає на посадку лісу.

Зустрів школярів на призначеній для заліснення ділянці помічник лісничого Василь Костянтинович Чиміляк. Він провів інструктаж, розповів, що слід робити для якісного висаджування сіянців. Багато хто з вихованців Старожадівського НВК з лісівничих родин. Вони знають ліс, допомагають батькам за ним доглядати.

Цього року садили дуби і клени на території у 0,7 гектари в 2му кварталі лісового урочища Слобода на місці минулорічних зрубів головного користування. Сіянці жадівські лісівники вирощують самі у розсаднику лісництва.