Наступна новина > < Попередня новина
15.11.2021 11:53 - давність новини: 69 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба.

Успішно переробляємо деревину

Запроваджений мораторій на експорт лісу-кругляка продовжує рухати вперед українську деревообробну галузь. Йдеться не лише про короткостроковий економічний ефект, а й про довгостроковий вплив на ринок у цілому.

ДП «Берегометське ЛМГ» постійно розвиває деревообробний напрямок своєї господарської діяльності, а це є додатковим джерелом надходження коштів в нинішніх непростих умовах на ринку деревини. Так, у лісопильно-деревообробному цеху виготовляють пиломатеріали необрізні та обрізні / хвойні і букові/ та постачають вітчизняним споживачам і на експорт.
Якщо проаналізувати результати роботи колективу за 9 місяців 2021 року,то вони розпилили 17851,9 куб. м деревини, випустили 3939,6 куб. м пиломатеріалів необрізних та 29 ,9 куб м.– на експорт; пиломатеріалів обрізних хвойних – 507,5 куб.м. та 3694,7 куб.м. - експортних. Кількість пиломатеріалів необрізних хвойних сухих складає 676,8 куб. м., а обрізних хвойних сухих – 858,3куб.м. Також випущено 617,4,1 куб. м. букових необрізних пиломатеріалів.
В колективі чимало сумлінних працівників, серед них високопродуктивною працею відзначається рамник 6 розряду Дмитро Чікан. Свою трудову діяльність на підприємстві розпочав у 2003 році. Спочатку працював укладальником пиломатеріалів, а з 2005 і по даний час він передовий і професійний рамник у цеху. Свої знання та вміння радо передає молодим, ділиться з ними досвідом та душею вболіває за виконання поставлених завдань. А свої норми виробітку рамник виконує на 120 і більше процентів.
Тож не дивно, що він був у числі нагороджених з нагоди професійного свята - Дня працівника лісу, а саме отримав Подяку Голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин