Наступна новина > < Попередня новина
04.08.2021 15:14 - давність новини: 47 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба ДП «Сторожинецьке лісове господарство»

«Вербиченька» - це свято, дружба, відпочинок.

Непомітно промайнула і друга зміна у оздоровчому пансіонаті «Вербиченька», що у селі Давидівка Сторожинецького району. Безліч захоплюючих конкурсів, змагань відбулися за ці дні. За короткий час з окремих представників своїх навчальних закладів юні відпочиваючі об’єдналися у міцну, дружню родину.

І вже вчора відбулося яскраве закриття другої, зміни в якому взяв участь і директор ДП «Сторожинецьке лісове господарство» Роман ПРИКАЗКА. Останній день виявився емоційно насиченим та дуже цікавим! На завершення кожен загін підготував творчий конкурс, який відобразив найкращі моменти цьогорічного літнього відпочинку. Вихователі, відпочиваючі разом згадували неповторні моменти, а немучисть розлучення всіх засмучувала, багато хто не стримував сліз. І всі надіються, що вже через рік  дружня родина зустрінеться знову   у «Вербиченьці».

На згадку  про спільний відпочинок, міцну дружбу залишаться не тільки теплі спогади про гарно проведений час, а й незабутні фото, що нагадуватимуть дітям про яскраві, веселі та щасливі дні, проведені у таборі. 

Втім,  літо продовжується, і вже за кілька днів  розпочнеться третя, остання, цього року  зміна роботи оздоровчого пансіонату «Вербиченька». Це нові зустрічі, цікаві враження, яскравий відпочинок і бажання побувати у таборі знову.


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин