Наступна новина > < Попередня новина
06.04.2021 08:01 - давність новини: 12 дн. Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Чернівецького ОУЛМГ

Вирощені дбайливими руками лісівників рослини прикрашають населені пункти Чернівеччини.

Ялинки, берези, дубочки, клени, модрини і липи нині масово оселяються не лише в лісах, а на подвір’ях навчальних закладів, організацій, установ, у парках і скверах краю.

А оригінально висаджені   декоративні туї пірамідальні та коловидні, верби, тиси, вічнозелені самшити, гібіскуси, спіреї створюють неповторні живописні пейзажі, що роками милуватимуть око. Жодне звернення не залишається поза увагою – лісівники краю не лише допомагають з посадковим матеріалом, а й самі беруть активну участь у озелененні населених пунктів.

Загалом цієї весни лісогосподарські підприємства Буковини вже  надали для створення зелених зон більше п’яти тисяч саджанців.  Більшість з них  мають можливість допомогти озеленювачам лише традиційними для нашого регіону видами, а от Чернівецький та Сокирянський лісгоспи, на базі яких функціонують потужні лісові розсадники, виділяють для суспільних потреб ще й декоративні рослини.

Так, на Сокирянщині вже встигли похизуватися ошатними доріжками, скверами, оздобленими щойно висадженими деревами і кущами Гвіздівецький, Сокирянський та Грубнянський навчальні заклади, Сокирянські гімназія і дитяча спортивна школа, Романковецька дошкільна установа.

Декоративні рослини, вирощені в Оршівському базисному розсаднику Чернівецького лісгоспу,  нині висаджували у Вікнянській громаді, Топорівцях і Кіцмані.

Впорядковану територію поряд з пямятником загиблим односельцям у Другій світовій війні, що в селі Кострижівка на Сторожинеччині,  освітні заклади Сторожинецької громади та навіть парки і сквери обласного центру прикрашатимуть ялинки і ялиці з розсадників Сторожинецького лісгоспу. А на Новоселиччині лісівники спільно з освітянами висаджували дерева на подвір’ї Зеленогайського навчального закладу.

Планів щодо яскравих ландшафтних дизайнів є чимало і цей весняний час сприяє їх успішній реалізації. Лісівникам дуже приємно бути активними ініціаторами, помічниками і дієвими озеленювачами рідного краю. Ця весна обіцяє мільйонні насадження у всіх районах нашої області. Хай все більше людей долучаються до спільної доброї справи!


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин