17.09.2019 11:24 - давність новини: 33 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Сторожинецьке ЛГ»

З нагоди професійного свята лісівники Сторожинецького лісгоспу отримали грамоти і подяки

 
Своє професійне свято – День працівника лісу – лісівники Сторожинеччини відмітили разом зі своїми колегами з усієї Буковини урочистостями, які відбулися днями в Сторожинецькому районному будинку національних культур. 
З вітальним словом до працівників та ветеранів лісового господарства краю, з побажаннями добра, успіхів у роботі усім, хто охороняє і примножує лісові багатства Буковини, виступили представники обласної і районної влади, громадських організацій, галузевого обласного управління.  
Професійні, виробничі  здобутки працівників ДП «Сторожинецьке ЛГ» були відмічені почесними грамотами та подяками за високу професійну майстерність, вагомий внесок у відновлення, збереження, охорону лісів Буковини та з нагоди Дня працівника лісу.
 
Почесною грамотою Державного агентства лісових ресурсів України нагороджені:
- Георгіян Василь Дмитрович – майстер лісу Іжівського лісництва, 
- Мокренюк Володимир Анатолійович – водій Чудейського транспортного цеху.
 
Грамотою Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства нагороджені:
- Антонюк Вячеслав Миколайович – чокерівник Банилівського лісництва 
- Грижук Анатолій Миколайович – оператор котельні СДОЦ 
- Істратій Костянтин Петрович – лісоруб Лаурського лісництва
- Костинюк Михайло Васильович – лісоруб VІ р. В.Петрівецького лісництва
- Мікайлу Георгій Костянтинович – майстер лісу Чудейського лісництва
- Остафійчук Тетяна Іллівна – провідний інженер з підготовки виробництва
- Самушко Андрій Васильович – старший майстер спецланки 
- Славік Андрій Васильович – лісоруб Іжівського лісництва
- Фештрига Руслана Валеріївна – інспектор з кадрів та військового обліку
- Чепига Анатолій Костянтинович – працівник СДОЦ. 
 
Подяку Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства отримали:
- Бойчук Дмитро Іванович – водій Чудейського транспортного цеху 
- Гусєв Роман Андрійович – майстер лісу Красноїльського лісництва
- Істратій Тодор Захарович – заточувальник КДОЦ 
- Калинюк Антоніна Дмитрівна – бухгалтер Жадівського лісництва
- Карлечук Марін Ілліч – ст.майстер лісу Буденецького лісництва
- Кудрявцев Андрій Юрійович – лісоруб Гільчанського лісництва
- Одинський Олег Степанович – начальник відділу збуту 
- Рибак Олександр Михайлович – старший майстер спецланки 
- Труш Андрій Володимирович – майстер лісу Сторожинецького лісництва.
 
Грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені:
- Бурла Костянтин Аркадійович – учень рамника Чудейського НС 
- Демчук Юрій Іванович – провідний інженер лісового господарства 
- Леонтій Віталій Корнілович – тракторист Сторожинецького ДОЦ 
- Нікорич Віорел Васильович – тракторист В.Петрівецького лісництва.
 
Подяку голови Чернівецької обласної державної адміністрації отримали:
- Іліка Артур Станіславович – трелювальник Сторожинецького лісництва
- Лазоренко Іван Васильович – провідний інженер з охорони праці 
- Микайлу Василь Георгійович – тракторист Чудейського лісництва
- Морараш Роман Георгійович – лісничий Гільчанського лісництва.
 
Почесною грамотою Чернівецької обласної ради нагороджені:
- Богатир Дмитро Миколайович – лісоруб Vр. В.Петрівецького лісництва
- Демидюк Василь Ілліч – лісоруб VІ р. Жадівського лісництва
- Іліуц Дмитро Іванович – тракторист Іжівського лісництва
- Пилипюк Дмитро Валерійович – Чокерівник Банилівського лісництва
- Пожога Іван Георгійович – майстер лісу Буденецького лісництва
 
Почесною грамотою Сторожинецької райдержадміністрації та Сторожинецької районної ради нагороджені:
- Токарюк Борис Ілліч – лісничий Чудейського лісництва
- Мартинюк Георгій Михайлович – майстер лісу Банилівського лісництва 
- Вечеркович Володимир Вікторович – лісничий Лаурського лісництва
- Іпатов Ігор Дмитрович – інженер з програмного забезпечення 
- Істратій Василь Ілліч – головний механік 
- Бружа Микола Георгійович – старший майстер ЧНС
- Чокалюк Степан Степанович – лісоруб Жадівського лісництва
- Королюк Станіслав Деонізійович – трелювальник Сторожинецького лісництва
- Червоняк Юрій Теофілович – єгер Гільчанського лісництва лісництва
- Тарица Раду Васильович – Лісоруб ІІІ р. В.Петрівецького лісництва
- Паладій Ілля Васильович – помічник лісничого Буденецького лісництва
- Ігнат Георгій Істратійович – лісоруб ІІІ р. Красноїльського лісництва
- Георгіян Ілля Дмитрович – майстер лісу Іжівського лісництва
- Черней Андрій Олексійович – помічник лісничого.  

Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин