19.02.2020 11:48 - давність новини: 44 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Сторожинецьке ЛГ»

Залізнична станція «Межиріччя» відновила свою роботу

Після тривалої перерви запрацювала у звичному режимі залізнична станція «Межиріччя», яка є основною транспортною площадкою нашого підприємства для відвантаження готової продукції споживачам.
Лісгосп зміг нарешті відправити на експорт продукцію переробки. «Ми вдячні усім, хто допоміг переконати керівництво Укрзалізниці у необхідності вивести станцію зі статусу малодіяльних. Це дозволить стабілізувати діяльність нашого підприємства, виготовляти і постачати продукцію у відповідності до укладених зовнішньоторговельних контрактів», – зазначає заступник директора з виробничих питань ДП «Сторожинецьке ЛГ» Олександр Красовский. 
Нагадаємо, що свого часу на станції «Межиріччя» Сторожинецький лісгосп за власний кошт збудував під'їзні колії до місць навантаження продукції.З метою уникнення зменшення обсягів виробництва та скорочення працівників, підприємство з дров промислового користування почало випускати новий вид продукції – деревину у формі тріски. 
Були укладені довгострокові контракти на поставку даної продукції до країн ЄС. Для цього лісгосп замовляв у «Укрзалізниці» щомісяця 100-110 вагонів.
Проте АТ «Укрзалізниця», в результаті оптимізації залізничної інфраструктури країни, визнало нерентабельною і малодіяльною станцію «Межиріччя» – єдину, що забезпечує сьогодні залізничні комерційні перевезення в Сторожинецькому районі. У важкій економічний ситуації опинилися основні бюджетоутворюючі, стратегічно важливі підприємства, оскільки залізничники відмовляли їм у погодженні заявок на вагони. 
З жовтня минулого року Сторожинецький лісгосп вимушений був згорнути виробництво і експорт продукції, що призвело до фінансових втрат і зменшення бюджетних відрахувань. Виникла необхідність зменшити обсяги лісозаготівлі. 
Звернення адміністрації, профспілкового комітету, трудового колективу лісгоспу до народних депутатів, до органів влади усіх рівнів, включаючи урядові структури, допомогли розблокувати і врегулювати виробничий конфлікт із залізничниками з врахуванням інтересів усіх суб’єктів господарювання. 
«Наше підприємство є бюджетоутворюючим для району і області. Налагодження виробничого процесу дасть можливість, зокрема, збільшити відрахування до бюджетів усіх рівнів та соціальних фондів, забезпечувати необхідні витрати на ведення лісового господарства», – наголошує Олександр Красовський.
На фото: відвантаження продукції у вигляді тріски на станції «Межиріччя».

Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин