Наступна новина > < Попередня новина
07.10.2021 09:27 - давність новини: 9 дн. Категорія: ЗМІ про нас, Зелена країна
Автор:  Людмила ФЕДЮК, газета "КАРПАТИ"

Зелена зона відпочинку при ДП «Путильський лісгосп» - справжня окраса Путили

Ще навесні лісівники державного підприємства «Путильський лісгосп» розпочали втілювати у життя цікавий задум озеленення та облагородження території. Як розповів директор підприємства Василь Слижук, раніше на 30 сотках землі біля адмінконтори знаходився промисловий майданчик.

Територію розчистили, розрівняли. Застосовуючи природні матеріали та власну фантазію, створили тут справжній зелений куточок відпочинку.
Нині вже підготовлені газони, на окремих місцях територія застелена агроволокнами, на які зверху буде насипаний декоративний щебінь. Встановлені доріжки, а працівники лісгоспу разом із дирекцією висаджують різноманітні породи дерев та кущів, які приживаються в умовах помірного клімату. Це декоративні і плодові дерева – модрина, туя, багато видів ялівцю, сосен, тис ягідний, кілька видів магнолії, барбарис, інжир, керія японська та інші рідкісні та зникаючі деревних та чагарникових порід. Частину саджанців закуповували, а частину мали власних, розповів Василь Васильович. І так вийшло, що задум путильських лісівників співпав якраз із реалізацією Програми Президента України «Зелена країна», яка нині триває.
Протягом наступних двох тижнів на майданчику встановлять більш, ніж 10-метровий інформаційно-пізнавальний банер з інформацією про флору і фауну Карпат, а також про усі лісництва лісгоспу. Для відвідувачів побудують дві альтанки європейського зразка та поставлять кілька лавок. Для водіїв при вході буде облаштоване місце для паркування. Лісівники сподіваються, що цей пізнавальний куточок лісівника стане чудовим місцем для відпочинку не тільки путильчан, а й гостей селища.

Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин